Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy egy férfi ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy egy férfi ennyire büszke legyen és dacos hogy ne kérjen egy nőtől bocsánatot vagy esetleg felkeresse? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 7. 17:51
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az hogy velem volt egy szórakozó helyen és más lányt csókolgatott szó szerint.És mérgemben mondtam hagyjon békén.De jól esett volna egy bocsánat kérés vagy egy kis teperés mikor állítólag fontos voltam neki.
2012. ápr. 7. 19:30
 12/18 anonim ***** válasza:
Amikor együtt voltatok akkor ti jártatok?
2012. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mármint amikor ez a dolog történt..
2012. ápr. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem jártunk hivatalosan,de együtt mentünk egy helyre ketten mint randi vagy bulizni erre voltak ott barátok és velük is volt és elmentem ki levegőzni és kint meg csókolózott egy csajjal.kb fél éve kerülgettük egymást.
2012. ápr. 7. 19:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Ezek után neked kéne, hogy legyen büszkeséged és el kéne felejteni hamar, még csak kedvelni se kedvel, ha ezt csinálta.
2012. ápr. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 19:46


Kerülgettéetek de hivatalossan nem voltatok együtt...lehet bunkóság volt,de mivel nem voltatok együtt nem tartozik neked beszámolóval..tudom ez most tőlem is bunkóság,de ez az igazság és ráadásul szerintem ha komolyan gondolt volna téged akkor nem csinálta volna ezt..de fogadni merek eő jött belőle a női mazoizmus és most még jobban oda vagy érte..:D

2012. ápr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha te fontos voltál neki valamikor, de te mégsem jártál vele, akkor egyáltalán nem csodálom, hogy ezt csinálta. Csak nem gondolod, hogy most meg fog utánad futkorászni, mint egy kicsi kutya. Ha akarsz járni vele, hívd fel és mond el neki, ha nem, akkor inkább hagyd békén, mert jobbat érdemel. Csak annyit várj el a másiktól, amennyit te is adsz neki. Ha nem viszonoztad, amit érzett miért kellene hűséges legyen hozzád egy kicsit is?
2012. ápr. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem is jártatok, akkor miért ne lehetne mással?

Azt mondtad hagyjon békén.Pont ezt csinálja. Mi a gond?

2012. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!