Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve beleszerettem egy fiúba. Előszőr egy buliba találkoztam vele kb tavaly ilyenkor, ahol flörtölt velem és végig "utánam futott". Neki már akkor volt 1 éves kapcsolata, de úgy vettem észre, és utalt is rá, hogy őt nem nagyon érdekli már az a lány. Talán már csak megszokásból volt vele vagy egy biztos pontnak érezte..nem tudom. Ez idő alatt nagyon sokat találkoztunk és sokan észrevették a kölcsönös vonzalmat kettőnk közt, bár úgy éreztem, hogy csak egy kalandnak kellenék neki és azért teper utánam ennyire, mert nem adom magam könnyen. Próbáltam az elérhetetlent játszani és úgy gondoltam, hogy észre veszi, hogy én nem olyan vagyok mint a többi lány. Már majdnem fél év telt el, de sehova nem jutottam, továbbra is csak "szórakoztunk" egymással. Sokszor elhatároztam, hogy megbeszélem ezt vele, de úgy éreztem, hogy mégse kellene hisz barátnője van és nem fog komolyan venni. Nagyon sokat szenvedtem már miatta nem volt olyan nap hogy ne gondoltam volna rá...Kb fél éve eljutottam odáig, hogy smároltam vele, de tudtam hogy ezt nem szabadott volna. Azóta is csak azon rágódtam, hogy mit tegyek, de végül feladtam úgy döntöttem, hogy el kell felejtenem. Úgy éreztem sikerült,már kezdett egyre kevésbé érdekelni. 2-3 hónapja megismerkedtem egy fiúval, akin úgy vettem észre, hogy komolyan gondolja velem és megbecsül. Most már lassan 1 hónapja, hogy együtt vagyunk, csak az a nagy gondom, hogy 2 napja elmentem ugyan abba a buliba, ahol éppen 1 éve voltam, és ott volt ez a fiú...Pár szót váltottunk, amiből nekem egyből kiderült, hogy féltékeny és hogy még mindig érdeklem. Megtudtam azt is, hogy szakított az akkori barátnőjével. Hát elég rosszul éreztem magam, előjöttek a régi érzelmek meg stb.. Most nem tudom mit csináljak, mert úgy érzem még mindig őt szeretem és nem tudom elfelejteni, bár tudom hogy az lenne a legjobb:/

Mit tegyek? Szerintetek ha van rá lehetőségem akkor beszéljek vele személyesen vagy tényleg az lesz a legjobb ha megpróbálom elfelejteni és csak a barátommal foglalkozok? Segítsetek légyszi!:S


2012. ápr. 10. 18:24
 1/3 anonim válasza:
Ez nagyon bonyolult. Mit érzel pontosan az első fiu iránt? És a második iránt?
2012. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindeggy hogy szakított-e a barátnőjével vagy sem, ha eddig nem vett komolyan, és hónapokig nem foglalkozott veled, akkor most valószínűleg úgy érezheti hogy elvették a játékszerét. Ne engedj neki, hidd el ennél jobbat érdemelsz. Viszont! Ha a mostani barátodba nem vagy szerelmes, szakíts vele, ha tényleg ilyen kedves veled mindig gondoloj arra hogy ő is megérdemli az őszinte szerelmet.
2012. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát az első fiúba úgy érzem szerelmes vagyok, vagyis pontosan én sem tudom, de a jelek azt mutatják(egyből jobb kedvem lesz, a szívem meg majd kiugrik a helyéről:D gondolom mindenki érezte már ezt)

a barátom iránt pedig végképp nem tudom eldönteni, hogy mit érzek..valamikor úgy érzem, hogy szeretem de most hogy így találkoztam ezzel a fiúval teljesen bizonytalan vagyok:S

2012. ápr. 10. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!