Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti benne lennétek egy ijen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti benne lennétek egy ijen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
én 1 jófej srác vagyok aki nem talál lányt magának folyton elutasítanak pedig én mindig jó vagyok akármeikhez osiási szeretetet dudok adni bármit hajnlandó vagyok megtenni azért akivel eggyütt vagyok de egyszerűen minden lány nemet mond!
2012. ápr. 11. 19:12
 1/9 Hanariko ***** válasza:
lehet h túl sokat is teszel értük... persze ezzel nem azt mondom h bunkó parasztnak kell lenni, ahogy a híres sztereotípia is mondja, hanem, hogy az elején legyél titokzatos, keltsd föl a figyelmét, érdekeld őt. És amikor már jártok akkor adj meg annak a lánynak mindent.
2012. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked egy hatalmas HELYESÍRÁSI SZÓTÁRRAL kéne kapcsolatban lenned.
2012. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tomi? :O
2012. ápr. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 ASOT ***** válasza:
kissé túl nyálasan adod elő szerintem a dolgokat és sokkal kevésbé vagy férfias!
2012. ápr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tuggyáá mááá hejesen irni te tusko...
2012. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
idefigyeljetek most kötekedni akartok velem vagy pedig segíteni mert ha kötekedni annak nem itt a helye barátaim!!!
2012. ápr. 11. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a barátod. Az írásod alapján max. 10 éves vagy, de lehet csak simán fogyatékosságod van az írásban. Ha az utóbbi vagy akkor találsz majd lányt aki megsajnál. Ha 10 év alatti vagy, akkor ne akarj kapcsolatot, menj homokozni és csúszdázni.
2012. ápr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 mus musculus ***** válasza:
Hol itt a kapcsolatajánlat?
2012. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hagyjátok már szegényt :D

amúgy nem biztos hogy lennék ilyen kapcsolatba, nem akarom h megfojtsanak a szeretettel:D

2012. ápr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!