Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Előfordult veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Előfordult veletek, hogy a munkahelyeteken szexuális zaklatásban volt részetek?

Figyelt kérdés
Azok véleményére és történetére is kiváncsi lennék akinek a környezetében előfordult ilyesmi, a rokonával vagy az ismerősével. Röviden írjátok le, hogy mi lett a "cselekmény" vége. Ha lehet kort és nemet is írjatok, illetve, hogy konkrétan mikor történt.

2012. ápr. 11. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 2 évig nem volt semmi a főnökömmel. Aztán egyszer kellett a fizu előleg mert anyukám kórházba került és magas volt a költsége.

A főnök pedig "extra" szolgáltatásért cserébe megadta volna nekem akár az összeg többszörösét is.


Aztán vettem fel inkább kölcsönt. Közben a főnök berágott rám, és azt terjesztette rólam, hogy ÉN kezdtem el zaklatni őt. Így kirúgtak. :S

Most itt vagyok állás nélkül, adósságban ,de legalább édesanyám életben van.

22/L

2012. júl. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Utolsó: :-(
2012. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Érdekesek. Jöhetnek még.
2012. júl. 25. 17:36
 14/14 anonim ***** válasza:
15 éve történt, 20 év körül voltam, áruházban dolgoztam. Főnököm kamu indokból behívott a raktárba és taperolt, meg vidéki céges útra akart hívni és egyértelművé tette hogy ott mi a terve. Nem mentem, erre nem engedett szabira, férjem emiatt engem vont kérdőre, elmondtam a dolgot. Ment a főnök lakására balhézni, ő meg rögtön hívta a nagyfőnököt, a felesége előtt meg kellett játszani az ártatlant, és mindent tagadott. Én másnap bementem felmondani, de a nagyfőnök nem hagyta, kikérdezett részletesen. Tanúkat is tudtam mondani, akiket szintén zaklatott a pasi. Annyi lett hogy engem áttettek másik osztályra, őt 2 hét kényszerszabira küldték. A felesége meg bejött a munkahelyre, velem nagy patáliát csapni. Nagyon ciki volt az egész sokáig, az egész áruház ujjal mutogatott rám mert persze pár ember kivételével neki hittek. Aztán pár hónap után kiderült hogy sikkasztott és kirúgták. Onnantól már nekem hitt mindenki, érdekes módon.
2012. nov. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!