Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek randizzon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizzon a barátnőm egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Mi 17 évesek vagyunk, a fiú 18 éves. Már egy pár hónapja kérdezősködik a barátnőmről és nagyon tetszik neki. Tegnap este itt aludt a barátnőm és megkérdezte, hogy én randiznék-e egy cigány fiúval és én azt mondtam, hogy attól függ, (de ezek alapján talán): ez a fiú teljesen normális már évek óta ismerjük és én már voltam is nálluk, (mint sima barát), okos ,helyes meg minden és nem az a tipikus cigány.... , de viszont eléggé tartják a hagyományokat, a korán házasságot meg sok gyerek stb... Szerintetek lehet ebből a barátnőmnek baja, vagy ti mit csinálnátok a helyébe???
2012. ápr. 11. 22:39
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
Nos hát kényes... nekem is van egy cigány barátom, gyakorlatilag az egyetlen normális cigány akit ismerek. De így látatlanba nem tudom azt mondani, hogy nyugodtan. Ha bejön neki akkor csinálja, max kiderül, hogy mégsem.
2012. ápr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
89%

Ha jól emlékszem négy éves voltam (1982) amikor anyám a lelkemre kötötte hogy ne barátkozzak cigányokkal az oviban! Aztán elsőben a napköziben egy cé, kölcsönkérte a medzsómat játszani, majd visszaállított egy másikkal hogy elcserélte. Annak természetesen jött érte a gazdája, úgyhogy nap végére a Matchbox helyett kék-zöld foltokkal mentem haza. Na azóta nem foglalkozok, nem üzletelek cigányokkal!


Ha ez sem győzne meg (mert miért tenné?), akkor generáljatok egy rendes normális cigány plusz még öt cigány helyzetet, és meglátjátok hogy nincs rendes cigány, mert a cigány az cigány!

2012. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
79%
Na ja, egyre több ilyen kérdés van.Remélem megtanulják a saját bőrükön amit itt nem hisznek el.
2012. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a mordoriakra gondolt, orkokra ugye.De ne legyél hülye sose csináld ilyennel, fehér is lehet szemét de azt sose fogod annyira báni.Meg nekem biztos nem kéne olyan csaj aki volt előtte cigánnyal.
2012. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
73%

Ne csináld, én svédországban élek, és még itt is rossz tapasztalatom van cigányokkal (magyar cigányokkal)..

Nem szabad velük foglalkozni, keresztapám is szólt nekem mikor meséltem hogy megismertem egy magyarcigány (most nem csak magyar cigányoktól kell vigyázni), de nem figyeltem, végül magam is észrevettem..

2012. ápr. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
15%

Ti minek képzelitek magatokat???? A magyarok mivel jobban? Semmivel, sőt.. Tudtátok, hogy a cigányozásért feljelentést lehet tenni barmok? Honnan tudjátok ti, hogy milyen egy normális ROMA? Én roma vagyok, higyjétek el, nekem is vannak rossz élményeim egyes romákkal, de úgyanúgy a nem romákkal is. Mi a különbség? Figyeljetek csak! Szép, okos, jó tanuló vagyok, aki tiszta, rendes családból való. Az én környezetemben csak normális romák vannak. nem vagytok semmivel különbek, mint én, vagy mondjuk a családom. Nem vagytok szebbek, se jobbak!!!!

Ennyit tudok rátok mondani. Remélem visszakapjátok ezt az élettől! Undorítóak vagytok. Ja és magyar barátom van, aki nagyon szeret, és a szülei is szeretnek.

Egy kalap alá veszitek az összes cigányt. Vannak a nem cigányok között is aki, büdös, lop, csal, hazudik...

Ennyit rólatok bunkók!!

2012. ápr. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Na én az utolsónak teljes mértékben igazat adok, vagyis abban hogy vannak normális romák.... Itt az előzőek között aki azt írta, hogy majd sírni fugunk stb... egy nagy b@rom, mert amúgy nekem már ugyan úgy volt konfiktusom magyarokkal és cigányokkal egyaránt..... Az végülis igaz, hogy a többségüket kerülöm,de vannak normálisak.
2012. ápr. 11. 23:13
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

Most mit pattogsz itt? mintha ti nem ezt csináljátok, mint amikor sulimban üvöltözik a cigányok, hogy "jajj köcsög magyarok" stb, akkor most miről beszélünk? És nem különbözünk? Hát mit ne mondjak, engem fehér ember még nem próbált meg kirabolni.


Amúgy, hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem ne randizzon.

2012. ápr. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%
16-os: mindig betéved ide egy hozzád hasonló aki ugyanezt a szöveget elereszti...csak hogy ez senkit nem érdekel...
2012. ápr. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
# ha már így fel vagy háborodva, akkor nézd már meg, hogy egy valódi muzsikus cigányhoz mikor kerülhet be egy magyar vagy akár egy oláh ? szóval van ott is diszkrimináció gazdagon.
2012. ápr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!