Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek randizzon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizzon a barátnőm egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Mi 17 évesek vagyunk, a fiú 18 éves. Már egy pár hónapja kérdezősködik a barátnőmről és nagyon tetszik neki. Tegnap este itt aludt a barátnőm és megkérdezte, hogy én randiznék-e egy cigány fiúval és én azt mondtam, hogy attól függ, (de ezek alapján talán): ez a fiú teljesen normális már évek óta ismerjük és én már voltam is nálluk, (mint sima barát), okos ,helyes meg minden és nem az a tipikus cigány.... , de viszont eléggé tartják a hagyományokat, a korán házasságot meg sok gyerek stb... Szerintetek lehet ebből a barátnőmnek baja, vagy ti mit csinálnátok a helyébe???
2012. ápr. 11. 22:39
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne kiabálnának, mi is emberek vagyunk. Lenézitek az összes romát, nézzetek inkább magatokba. A magyarok fajgyűlölők, miért ne álljunk ki magunkért, mikor sehol sem szólnak hozzánk egy jó szót sem. Mi az hogy fehér ember??? Hallod te magad? Úristen... Jobb lenne, ha ti nem pattognátook, mondom nem vagytok különbek!!!

Mi van, ti oszthattok észt, én nem? Viccek vagytok.

2012. ápr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
Az oláhcigányok és a muzsikus cigányok között rengetek a különbség. A muzsikus cigányok ezeket a hagyományokat nem tartják már...
2012. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért mit tudnak felmutatni a cigányok? Mága Zoltán? Igen jól hegedül,sőt kiválóan de az öccse fegyvercsempész mint kiderült hoppá!!! Nem tudsz olyat mondani amit csak is a cigányoknak köszönhetünk és jó dolog.Állandóan lopnak,csalnak,gyilkolnak,nem csak cigok de az estek 90% tutti hogy ők, egyszerűen egy normális cigánnyal nem találkoztam az életem során,nem mondóm hogy nincs de olyannal aki belém kőt,kirabol,fenyegetőzik,vagy csak végig hugyozza a járdát mert annyira nem képes az anyja megtanítani hogy ezt ne csinálja minden nap össze fútok.Ennyi ha egy jó tapasztalatom lenne, de nincs ez a fajtád és te lehet hogy jó vagy de ez kevés és azzal hogy rátámadsz a magyar népre és kultúrára csak magad alatt vágod a fát.De hogy a kérdésre visszatérve 200 cikket tudnék hozni amikor a magyar lány buta volt és végül megszívta, örülj hogy neked sikerült beilleszkedni és nem tartozol abba a 90%-ba.
2012. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:

Soha ne keveredj cigányokkal, csak bajod származik belőle.

A 0%-osnak meg

Ne OFFolj! Azaz ne írj olyat a válaszba, aminek nincs köze a kérdéshez!

Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!

2012. ápr. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:

Kedves hatos:

Az orkoknak több fajtáját is megismerhetjük, íme:

- mordori

- lugbúrzi

- uruk-hai

- hegyi/ avagy nomád

- Chaos (WIII)

- Kalimdorban élők (WIII)

2012. ápr. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
73%

Ne!!! Semmi képen sem! Felejtsétek el MOST ha lehet :) van annyi jóképű fehér fiú, miért pont egy olyannal akar/akartok összeállni könyörgöm!! Beszéld le róla kérlek legyen annyi eszed jó?!

18/L

2012. ápr. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
73%

23:21 Ti is emberek vagytok? Sztem az emberséghez hozzátartozik a civilizált viselkedés, a társadalomba való beilleszkedés, a higiénia, a munkából való önfenntartás. Aki nem tartja magát ezekhez, az nem ember.

Kérdező, cigánnyal soha! Lehet h normálisnak tűnik, de 99,9999% h nem az!

2012. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
36%
Nekem az a fura, hogy 21 században még ennyire konzervatívak és begyöpösödött gondolkodásúak az emberek, hogy szabadidejükben netnácit játszanak és osztják az észt, csak mert kuruczinfót olvasnak meg egyéb szennyet és nem látják a fától az erdőt.Szerintem ezek az emberek sokkal rosszabbak és szánalomra méltóak, mint a romák. Én nekem van több roma ismerősöm is, volt osztálytárs miegymás, egyik sem lopott soha, nem csalt. Lehet hogy nem voltak a legjobb tanulók (de azok után, amiket átmentek nem is csodálom), de sosem anyáztak, és nem ítéltek külső alapján. ENnyit rólatok, nem vagytok különbek a bünőző fajta cigóktól...
2012. ápr. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
73%
Hát ha kuruc félléket olvasnád akkor te is látnád az erdőt, de elég megnézni egy kékfényt vagy a riasztást a hírtv-n.Hiába takarják ki az arcukat attól még látszik milyen fajták.És nem a bőrszín miatt utálják őket, most hiába írod nem vagyunk nácik(tudod egyáltalán minek a rövidítése az?)ha oda jártál volna ahova én azt kellett volna elviselned a cigányoktól te se szeretnéd őket.
2012. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!