Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek randizzon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizzon a barátnőm egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Mi 17 évesek vagyunk, a fiú 18 éves. Már egy pár hónapja kérdezősködik a barátnőmről és nagyon tetszik neki. Tegnap este itt aludt a barátnőm és megkérdezte, hogy én randiznék-e egy cigány fiúval és én azt mondtam, hogy attól függ, (de ezek alapján talán): ez a fiú teljesen normális már évek óta ismerjük és én már voltam is nálluk, (mint sima barát), okos ,helyes meg minden és nem az a tipikus cigány.... , de viszont eléggé tartják a hagyományokat, a korán házasságot meg sok gyerek stb... Szerintetek lehet ebből a barátnőmnek baja, vagy ti mit csinálnátok a helyébe???
2012. ápr. 11. 22:39
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
18:20 De itt most nem a te putris cigány szomszédaidról van szó, és jó lenne, ha ezt felfognád, és nem írnád le 20X, h téged hogy átb@sztak, mert ez senkit sem érdekel. Te h.lyébb vagy, mint bármelyik cigány, és ez tény, bebizonyítottad.
2012. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

Hát hogyne lennének rasszisták a cigányok, mikor támadják őket a magyarok. Ismerek rendes cigányokat és a barátnőm is cigány. Nagyon szeretem, ő az életem. Veszekedtünk már, tud ő is kiabálni, de ugyanúgy én is :D Vannak olyan cigányok akik rosszak, de ez nem minden településen van így. Az én barátnőm családja normális, ahogy a szerelmem is

Gondolkodjatok el rajta, hogy mért is ilyenek a ciányok. Soha nem fogadták el őket, a barna bőrük miatt sem.

Ennyit erről....

2012. ápr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
A kínaiaknak meg sárga a bőrük, mégis sokkal inkább elfogadják őket. Indiából is azért üldözték el a cigányokat, mert úgy éltek, ahogy mifelénk, pedig ott mindenkinek barna a bőre.
2012. ápr. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

A kivándorló cigányoktól még Kanada is szeretne megszabadulni, pedig csak nemrég kezdtek kiözönleni oda.

De legalább tudnak hazudni: [link]

Amúgy pedig csak azért mennek oda, mert ott sok a fa! X)

Barátnőd tényleg az?

2012. ápr. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
Egy cigányt agyilag nem lehet alul múlni.Megint csak sértegetsz de mi még mindig várjuk hogy mondj valamit amit a cigányságnak köszönhet a világ és jó dolog, semmi sem tudsz mondani.Egy hülye aki cigánnyal összeáll ezt több száz eset bizonyítja, és nem,nem az a baj hogy barna bőre."Magyarok állandóan támadják őket" ki? mikor? a cigányok végzik ki sorra az időseket Keleti országrészben.Leszarom hogy téged nem érdekel de ha nem tűnt volna fel mindenki ilyen állásponton van mert ez a valóság.Ennyi.
2012. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, h nem egy ember írogatja ezeket, hanm legalább 5-en írtuk, csak te nem látsz a szemedtől. Meg mi ez a duma, cigányságnak köszönhet a világ? Te ezt most tényleg komolyan gondolod, vagy csak tetteted, h h.lye vagy? Nem is vitatkozom tovább, mert veled felelseges, h.lye vagy mint a segg. Szívből kívánom, h a putris cigány szomszédaid verjenek agyon, azt megérdemelnéd ha már ilyen véleményen vagy velük... pancser
2012. ápr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

A cigányságnak csak 1 pozitív dolgot köszönhet a világ, és az a cigányzene (de nem az a Bódi Gusztis zsamó-zsasés csattogás), hanem a normális hegedűn játszott zene.

Ennyi, és ezt mindig fel is hozzák!

Negatívumot meg csak azért nem írok, mert nem férne bele a limitált karakterszámba.

2012. ápr. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
az a baj kedves romákok, hogy az emberek, mi, TAPASZTALATBÓL vélekedünk így a cigányokról. Más kisebbséggel érdekes mód nicns probléma. Engem is csak cigányok akartak kirabolni meg belémkötni. Pesten is csak a cigányoktól van félnivalóm mert ők húzzák le az embereket, lopnak, rundolnak a nyuagti aluljárólban stírölve az embereket, és k.vákat futtatva.. nem hőbörögni kéne hanem megmutatni hogy elhatárolódtók ezekektől és rendes szakmát tanulni, egyetemet végezni! és nem nácizni!
2012. ápr. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
mond a barátnődnek, hogy: meneküülj!!
2012. ápr. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
Érdekes módon a kunok, a jászok és egyéb nemzetségek be tudtak illeszkedni, a cigányság nem is akar, mert örülnek annak a fertőnek amiben élnek. Igénytelenek.
2012. ápr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!