Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek randizzon a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek randizzon a barátnőm egy cigány fiúval?

Figyelt kérdés
Mi 17 évesek vagyunk, a fiú 18 éves. Már egy pár hónapja kérdezősködik a barátnőmről és nagyon tetszik neki. Tegnap este itt aludt a barátnőm és megkérdezte, hogy én randiznék-e egy cigány fiúval és én azt mondtam, hogy attól függ, (de ezek alapján talán): ez a fiú teljesen normális már évek óta ismerjük és én már voltam is nálluk, (mint sima barát), okos ,helyes meg minden és nem az a tipikus cigány.... , de viszont eléggé tartják a hagyományokat, a korán házasságot meg sok gyerek stb... Szerintetek lehet ebből a barátnőmnek baja, vagy ti mit csinálnátok a helyébe???
2012. ápr. 11. 22:39
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
30%

"tudod egyáltalán minek a rövidítése az?"


Nem hallod, csak dobálózok szavakkal, hátha eltalálom..istenem -.-" Igen, én is ismerek olyan cigányt, látásból, hallásból, de kb. ugyan annyi "fehér embert", csak ugye ti ezt nem veszitek észre, vagy csak nem akarjátok. Mindegy, csak nektek lesz rosszabb az életetek ezzel a felesleges gyűlölködéssel, furcsa mód én megvagyok így békességben, és belém se szoktak kötni a cigányok, mert nem kezdek el anyázni elöttük mint ti

2012. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
73%
Már van amelyik ork annyira keveredett a homo sapiens-el, hogy esetleg normálisnak tűnik, de nem az hidd el mert, az ősi ösztön benne van.
2012. ápr. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

A szomszédomban cigók élnek... sőt, szinte az egész utcában, így tudom milyenek. Elég kétszínű bagázs, jönnek kérni, utána meg aljasan viselkednek, ha fordítva van. Pl: Vegyék le a zene hangerejét (valami fos ducduc ment épp), akkor még hangosabbra vették, na de ez csak egy a sok közül. A cigányoknak a vérében van ez. Hiába beszél együttműködésről az a sok öltönyös, fennkölt f××z, talán még életben nem voltam ilyen telepen.

Visszatérve a kérdésre, a tanácsom egyértelműen: NEM!

Ha van egy kis gógyid, akkor lebeszéled sürgősen a barátnődet.

Ui: Nem kell szkinheadnek, rasszistának, vagy netnácinak nevezni ezeket az egyéneket, mert ez a szomorú tény! A helyzet és ami mögötte van.

2012. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem meg ássátok el magatokat úgy, ahogy vagytok. A magyaroknál zsiványabb nem kell, csak ti sunyiba csináltok mindent. Többet loptok, hazudtok, mint akárki más...Csak tényleg titeket nem vesznek észre, mert arról nem beszél senki. Fajgyűlölők vagytok.
2012. ápr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
Nem lopunk mi semmit, mit képzelsz te! Hogy jössz te ahhoz hogy zsiványnak nevezel minket? A nemzetet ami befogadta a népedet.Minden országban utálják a cigányokat, talán először elgondolkodhatnának(ha képes ilyenre) min kéne változtatni ahhoz hogyne így legyünk velük.Mindenhol ahol ők laknak csak rá kell nézni szeméthegyek mindenhol,romos házak,teleszart kert ez a színvonal aztán lehet "segílybül" élősködni a magyarokon.
2012. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
13:27 Hát te h.yle vagy... nézzél már magadba, aztán hőbörögjél
2012. ápr. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
12:52 Ha egy egész népet fajgyűlölőnek nevezel, akkor te mi vagy?
2012. ápr. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

Én csak ennyit mutatok és ne azt nézd, hogy épp egy jobbikos oldalon van, hanem a tényeket:


[link]


Azt hiszem ezzel minden el van mondva.

2012. ápr. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

ma 13:29


Mi van? Fáj az igazság, nézd meg miket írtak 4 oldalon, mindenki pártállástól függetlenül ráadásul a szerelem,szex rovatba.Ez sokat elmond nem? Vagy mindenki téved igaz, nem csak mindenkinek megvan a rossz tapasztalat jóról meg nem hallunk.Te se mondtál még egy példát se hanem neki mész a magyar nemzetnek meg rasszistázol, tipikus szdsz ösztön.Nekem teljesen tiszta múltam nincs okom magamba nézni több mint 10-szer törtek be hozzánk mind a 10 cigány volt, ebből 4-szer ugyanaz de mivel kiskorú volt nem tarthatták bent ma meg audival jár biztos megdolgozott érte, többször rám vagy családtagjainkra támadtak,mindenki tudja miről beszélek ez a valóság.És te aki állítólag beilleszkedett még mindig őket véded és minket támadsz de érved nincs semmire azt javaslom te nézz magadba.

2012. ápr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 gino22 válasza:
magyarba is van rosszabb mint egy cigány,ha neki tetszik egy probát megér
2012. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!