Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől vannak ilyen szerepcseré...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől vannak ilyen szerepcserék a nemek között?

Figyelt kérdés

A fiúk: igényesebbek, mint a lányok, nőies a viselkedésük és a testtartásuk. Nem bírják a piát. Metroszexuálisak. A mozgásuk is nőies. Ha szőrösek, mint egy normális, átlagos férfi, akkor az zavarja őket.

A lányok: jobban bírják az italt, mint a fiúk, káromkodnak és még a jellemük is férfiasabb, mint a fiúké. És még ribäncok is.

Ez általában a 116-25 éves korosztályra jellemző.

A kérdés lényege: mitől van ez? Mi az okozója ennek. Hogy lehet az, hogy ebben az országban így elfajult az egész, míg külföldön nem? Miért van ez?


2012. ápr. 13. 12:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem sokat képzelödsz.


Amúgy kíváncsi lennék egy 116 évesre aki így viselkedik.

2012. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez világszerte tendencia, s a nagyfokú liberalizálódás és a női egyenjogúság az oka.
2012. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
És mért baj az ha jobban bírjuk a piát?....attól meg h pasizunk még nem vagyunk ribancok:)
2012. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Erre több magyarázat is van.Lehetséges hogy a víz amit iszunk és amiben fürdünk , főzünk magas hormontartalommal rendelkezik.Mivel a víz tisztítása során nem tudják leszűrni a hormonokat.


Én is megfigyeltem hogy külföldön nem így van , nem ilyenek az emberek.A miértjét én sem tudom.Meg amit megfigyeltem hogy nincs két egyforma öltözködésű ember , míg Magyarországon elég egyöntetű az öltözködés.Külföldön talán a magas tolerancia az oka mivel az emberek fel merik vállalni a saját stílusukat.A magyarok állandóan mások dolgával foglalkoznak azzal hogy xy hogy néz ki , mit csinál , mennyi pénze van.Külföldön mindenki a saját dolgával foglalkozik és nem érdekli hogy te most goth vagy tektonikos vagy.

2012. ápr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
Miért te már éltél régen, hogy ennyire tudod milyenek voltak akkor az emberek??? Persze az idő megszépíti az emlékeket... Ja és az, hogy ki mennyire bírja a piát az genetika, nyilván nem új keltű a dolog.
2012. ápr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Jaaaj... Már megint a cicafiúk vs. emancipuncik... Fight...
2012. ápr. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

micsoda kérdések.


akkor elmondom, nem bírom a piát, már egy boros-kólától jó a kedvem, a legnagyobb káromkodás, amit a számból hallasz az a hülye, vagy a francba, nem ribanckodom, bár ahhoz se lenne közöd, ha mégis, mindenkinek magánügye.


a környezetem tele van férfias férfiakkal, borostával, meg minden ilyen kellékkel. ha te mást látsz, vagy

a, 15 éves kis h.lye vagy

b, nem látod a fától az erdőt

c, beszűkült látókörű vagy


jaj kérem, ezek az általánosítások...

2012. ápr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
4%
Lehet, hogy nem szokásod a káromkodás, de iszonyú nőietlenül teszed helyre a másikat, az biztos.
2012. ápr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
ha iszonyúan értelmetlen és jelentéktelen a kérdés, akkor valóban. amiket leírtam, azok tények. a stílusba nem tudsz belekötni, innentől kicsit gondold meg jobban, mivel vádolsz.
2012. ápr. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
94%
Jó lenne ha mindenki a saját dolgaival törődnek , a saját szemétdombja körül kapirgálna ,nem kellene a másik ember dolgával foglalkozni állandóan.Ha az a nő úgy érzi jól magát hogy férfiasan öltözik akkor úgy érzi jól magát , kész az ő dolga.Minek kell vele foglalkozni.Semmi közünk hozzá.Neki így jó.
2012. ápr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!