Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fészkes fenét rontok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fészkes fenét rontok el mindig?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, mit rontok el? Randira először eljön velem egy lány, aztán mondom na mikor ér rá legközelebb??? háááát nem tudom -.- De most komolyan, már gondolkoztam, biztos nem köti le őket az ha velük beszélek, de hát első randin mégse beszélhetek olyan "komolyabb" dolgokról, kell valami "bemelegítés".Mégis mit vétettem Isten ellen ? XD
2012. ápr. 19. 22:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

hmm

ha jól gondolom ...

akkor

2. kerületben laksz .. akkor a BME-re jársz ami az országban a legjobb nem a világban.... nagy ám a különbség

a másik mindent megpróbáltál kisebb nagyobb sikerrel cáfolni kivéve azt hogy bibsi vagy ... és ez látszik is az írásodból (ingyenélő zsidó)


egyetlen egy mondatoddal tudok egyetérteni hogy gazdaság a béka segge alatt van semmi mással.


azt hiszed hogy különb vagy másnál? nem kisfiam

hidd el hogy a pénz nem ment meg ha oda kerül a sor...


jah és az hogy téged mint buckalakót felvettek egyetemre nem az eszednek köszönheted hanem apuci pénzének


ha nem lenne háttered akkor büdös életben nem érnél el semmit önerőből


szánalmas bibsi csak a pénz ami életben tartja

2012. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23:30: Elmondom, hogy Pest közelében lakok, tehát ha engem le vidékiezel, akkor egy mit tudom én, Zalaszentiváni (nem tudom, hogy van-e ilyen :D) emberre mit mondasz? :D
2012. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Na végigolvastam a kommenteket... Szép dolog, hogy bekerültél a BME-re, stb. csak tudod, aki ezzel felvág az egyszerűen ostoba.
2012. ápr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Szidod itt a többieket, meg hogy felvették BME re apuci pénze miatt? Te eléggé el vagy tájolódva ezek szerint... Először is a BME-re nem bekerülni nehéz hanem bent maradni... vili? Másodszor, majd akkor magyarázz, ha te is minimum egyetem/főiskolára jársz. Harmadszor, ha nem idejársz akkor miért szidod a "kapás parasztokat" ? Negyedszer: kötekedni menj a gettóba, ott kötekedhetsz velük nyugodtan, egy szinten lesztek.
2012. ápr. 20. 20:05
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez jó! Egy csapat hülye össze fog a közös ellensége ellen.

Cukik vagytok így együtt. Akár találkozhatnátok is és betömhetnétek egymás tolatóradarját.

Először is, ismét tanúbizonyságot tettél arról, hogy gondolatolvasó vagy. Bár nem jól csinálod, mivel téves amiket itt kitalálsz, hogy szüleim pénze stb. Igazából fogalmad sincs ezekről a dolgokról és úgy nyitod ki a szád.Ez a tulajdonságod is utal valamire. Majd a csordaszellem ( egy bolond 100 csinál ) csatlakozik a következő játékos és ragozza a levegőből kapott hülyeséget. Én a semmiből építettem fel az életem egyedül, ha már ennyire kíváncsiak vagytok erre. Én sem ezüstkanállal születtem a számban. Na most a következő baromság ami elhangzott a szádból az az volt, hogy csak Magyarországban a leg elismertebb egyetem. Felhívnám a figyelmed, hogy a BME elit egyetem, nemzetközileg is a leg elismertebb. Ha nem hiszed járj utána. A kérdezőről ismét előbukkant a tudatlanság jelei. A BME az egyetem apukám és nem főiskola és nem egyéb képzés!

Szánalmas amiket itt ti kitaláltok és egyben vicces is.

Most vagyok végzős mester szakon, így eléggé érdekes az a megszólításod, hogy fiam.

Gettóba menni és ott dumálni" Erről csak annyit mondanék, hogy angyalföldön születtem, 14.kerben nevelkedtem és a 8-ban nőttem fel. Ezek nektek nem hiszem, hogy sokat mond, de aki itt lakik az érti. Itt még a 8. kerületi simlis cigánynak is több esze van, mint titeket itt egybe véve.

Arról a fogalomról, hogy gettó nektek fogalmatok sincs maximum annyi, amennyit a tv-ben láttatok.

Az olyan vidéki srácokról mint ti lerí, hogy nem helybéliek vagytok és az ilyenek előszeretettle húzzák le a 8 ban. Szóval nekem dumálhatsz a Budapesti éjszakáról, hidd el, hogy több a tapasztalatom, mint neked.

Lehet hogy most van pénzem és az is lehet, hogy egyszer itt vége lesz mindennek, ahogyan te fogalmaztál, ami szerintem nem következik be, de én ha ez bekövetkezik már nem itt leszek. Mivel több ennél a sütnivalóm.

Gondolkodom, hogy mit írjak rólatok, de nem jut eszembe semmi más mint a surmó kifejezés. Ennyi! Na csá!

2012. ápr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Istenem, mennyi b.rom. Na mint vidéki írok egy kicsit arról, hogy mi is az igazság, bár egyáltalán nem tartozik a kérdéshez.

1. A vidék tartja el Bp-et. Ez nem igaz. A vidéken megtermelt élelmiszert nagyrészt külföldre importálják. Ha elmész egy boltba ott szinte csak külföldi élelmiszerrel fogsz találkozni.

2. Bp tartja el a vidéket. Ez sem igaz. Igaz, hogy Bp termeli meg a nemzeti jövedelem nagyobb részét, de ennek a legnagyobb része a szolgáltató iparból származik, amik igazából nem termelnek, ráadásul ennyi erővel lehetnének Pilipócson is.

3. Mindenki vidéki aki nem budapesti. Na ettől a falra mászok. Akkor ennyi erővel minden pesti panelpatkány, ez ugyan úgy hü.lyeség.


Bp igazából az ország vízfeje, azért lett ekkora, mert ellensúlyozni kívánták még anno Bécset. Aztán felbomlott a monarchia és így maradt. A vasút és autóutak központja is ez a város.

2012. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
lúúúúúúúúúzer!
2012. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!