Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok olyan szándékkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok olyan szándékkal kérdést kiírni vagy válaszolni egy kérdésre, hogy hátha megtetszik valakinek az írásod és rád ír?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

3éve ezt csinálom.

1éve leszoktam.

erről.

2012. ápr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

nekem írtak páran

de csak gyagyások:D

lehet, hogy az írásom alapján csak ők látnak vonzónak:D

2012. ápr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És mi miatt szoktál le?
2012. ápr. 22. 10:47
 4/14 anonim ***** válasza:

Eddig nem azért írtam ki, de lehet ezután kipróbálom. :D

Mondjuk így is írtak páran.

2012. ápr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És lányok vagy fiúk írtak rátok?
2012. ápr. 22. 10:50
 6/14 anonim ***** válasza:

szerintem neki is csak gyagyások írtak:DDD


nekem még egy normális ember se írt

2012. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

nekem írt már lány is de inkább fiúk

mivel lány vagyok

2012. ápr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Diavolino44 ***** válasza:
Nekem sokan írtak! Fiúk lányok vegyesen. De én azért vagyok itt, hogy segítsek. Másodsorban meg hogy röhögjek! Egész szép társadalomkritikát mutatnak a kérdések. :)
2012. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

durván 3-4 éve vagyok itt gyk-n.

több ezer kérdést írtam már ki.

több 10* ha nem több 100* tiltottak már.

igaz némelyik kérdésemre volt 70-80 válasz is.

Ebből jó páran írtak privit is.

volt olyan aki el akart jönni hozzám, hogy segítsen a depressziómon.

volt olyan aki szinte regényt irt arról, hogy mit csináljak, hogy kigyógyuljak.

Volt olyan aki együtt érzett velem, mind, mind ugyan olyanok voltak mint én....személyesen csak pár emberrel találkoztam Csináltam egy listát akikkel találkozni szerettem volna még, mert tetszett a személyiségük, de sajnos elhagytam az e-mai cimüket, a kapcsolat megszakadt...


Később rájöttem, hogy ez mind csak időhúzás és minnél több időt töltesz ezen az oldalon, minnél többször várod a "csodát" hogy majd vki rád ír......te annál közelebb masírozol a beteljesületlen álom felé.

Igazság szerint akik rám írtak, ugyan abban az állapotban voltak mint én...emlékszem is az egyik, össze is szerette volna hozni az összes visszahúzódó, depis, barátnő/barát nélküli embereket. Sajnos az ő címét is elhagytam, pedig ígéretes barát lehetett volna belőle.


1,5-2 éve már csak trollkodok itt, már csak kamu kérdéseket írok ki, meg benyögök pár megbotránkoztató választ. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

2012. ápr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem, de már írtak páran (fiúk)

nem csak gyagyások, de nekem meg van párom

2012. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!