Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok olyan szándékkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok olyan szándékkal kérdést kiírni vagy válaszolni egy kérdésre, hogy hátha megtetszik valakinek az írásod és rád ír?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 10:41
1 2
 11/14 ASOT ***** válasza:

3 hete vagyok ezen az oldalon, csak válaszolni járok fel, és csak párkérdésre válaszolok ami érdekes számomra. Van akinek tetszett a válaszom van akinek nem, van aki írt levelet van aki nem!


És egyik sem gyagyás.

2012. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
úgy látszik csak engem találnak meg a gyagyások:)
2012. ápr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 ASOT ***** válasza:

11:31!


háát lehet megszívtad! :)


amúgy még is miket kérdeznek vagy írnak neked a gyagyások?? mitől azok? :)

2012. ápr. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem. Most volt egy olyan kérdésem amire írhattak volna, de nem konkrétan azért raktam ki, hogy na hátha írnak nekem. Pár embernek én írtam már, de nekem még csak 1-2 ember.
2012. ápr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!