Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak tényleg jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg jobban becsülik ezeket a nőket?

Figyelt kérdés

sok helyen olvastam hogy a férfiaknak az jön be és azokat a nőket becsülik akiknek van tartásuk, saját életük nem csimpaszkodnak rá a pasira és nem futnak az első füttyszóra.

igaz én nem akaszkodtam rá a volt pasimra de mindig mentem ha találkozni akart (ő is végül is) de lehet ott rontottam el hogy nem voltam határozottabb és mindig ott voltam neki így nem sok becsületet kaptam. Szerintetek?


2012. ápr. 22. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalataim alapján igen.

Amíg kiskutya üzemmódban működtem, addig rendre gajra mentek a kapcsolataim. Amikor ezen változtattam, megoldódott a magánéletem.

2012. ápr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
detto én is, mint első válaszadó
2012. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Van tartásom, de mindig igyekszem megtenni, amit a párom kér. Ettől nem lesz senki sem kevesebb, csak szerethetőbb.
2012. ápr. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem és a környezetemben is úgy látom nagyobb a becsületük azoknak a nőknek akik nem törődnek azzal van e kaja,tiszta ruha nem ugrálják körbe párjukat.Olyan mintha ez a magunkfajta nőnek kötelessége lenne,viszont a másikfajtát a tenyerükön hordozzák, virággal,parfümmel egyébbel kényeztetik ha egész nap pihen is,mert "annyira kikészült a munkahelyén".
2012. ápr. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen...jobban becsülik.
2012. ápr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyarul bánjunk velük lábtörlőként, mert ha nem, akkor ők teszik ezt?...
2012. ápr. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lábtörlő és a pincsi viselkedés között azért van néhány fokozat. Régen rossz, ha csak ez a két opció van.
2012. ápr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaz... De mégis az vettem észre, hogy az ember azt szereti a legjobban, aki átnéz rajta, folyton belerúg, vagy hülyére veszi... És sajnos erre rengeteg példát láttam...
2012. ápr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!