Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Oszinten milyen kovetkez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Oszinten milyen kovetkeztetest vontok le?

Figyelt kérdés
Van 2 csaj, az egyiknek szinte minden heten valami uj ruhaja, cipoje van, a masik viszont felevente 1-2 uj cuccot vesz maganak. Ebben az esetben azt a kovetkeztetest vonjatok le, hogy az elso csaj, akit emlitettem penzes, a masik meg szegenyebb? Vagy mit? Van ok a fenn emlitett masodik csajnak kinosan erezni magat, mert neki kevesebb ruhaja, cipoje van?
2012. ápr. 23. 19:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

miért olyan fontos, hogy ha megtudják, hogy az első pénzesebb?

nyílván feltűnik, ha luisvuttonban jár meg mindig fullos, a másik meg már többször is felvette ugyanazt a ruhát.

de ha egy pasi ez alapján ítél, hogy a szülők mit tudnak megvenni és mit nem, akkor én azzal nem is kezdenék!

és feltételezem te vagy a 2. lány.

én is hasonlóan vagyok, nekem a legjobb barátnőm a polgármester lánya és azért néha már kellemetlenül érzem magam, hogy én már sokadjára megyek ebben a felsőben bulizni, barátnőm meg minden estére újat vesz

2012. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nyilván, hogy azt gondolnám, hogy az első hiper gazdag... de kit érdekel? Engem nem. Nekem attól nem lesz szimpatikus. Sőt, nem szeretem aki felvág a pénzével. Azt ajánlom, ha azt akarod, hogy ez a világ egy normális hely legyen, te se akadj fenn ilyeneken. Most őszintén miért zavar ez a téma?
2012. ápr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

a ruha kifejezi a benned rejlő stílust, meg kell válogatni, de ha vki nem ad ilyenre az lehet nem szegény csak igénytelen :D (én másban vagyok igénytelen)

f18

2012. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én a pénzeset fogom választani, mert így magam is meg tudom majd hívatni vele egy-két ruhadarabra, mivel én is eléggé szeretek öltözködni.


23F

2012. ápr. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

én sosem veszem észre,hogy kinek van új ruhája,nem azt figyelem,tehát nem is érdekel

20F

2012. ápr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!