Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lesz valaha barátom nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha barátom nekem?

Figyelt kérdés

Nem látom az esélyét annak hogy valaha is legyen valakim. Fiatal vagyok az tény, de mindig is egyedül voltam, kezdő vagyok mindenben, és cikinek érzem. Ahogy látom a környezetemet (eljegyzés, gyerekek, hosszú évek óta tartó kapcsolatok) egyre elkeseredettebb vagyok, hogy nekem nincs senkim. Tetszem a pasiknak (legalábbis szerintem, de amilyen buta vagyok csak képzelődök), de komolyan senki nem akar velem kapcsolatot. Görcsösen tudom hogy nem megyek semmire, de hiába ha itt vagyok 22 évesen és sehol semmi tapasztalat, de még sikerélmény sem:(

Ha előre tudhatnám hogy nem lesz soha senkim, inkább meghalnék:(


2011. nov. 26. 16:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Végezz el egy agykontroll tanfolyamot. Most nem viccelek:D
2011. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%

Ugyan már! Barátnőm 24 éves, legalább 120 kg, és mégis rátalált a szerelem. Nemrég összejött egy hozzá tökéletesen illő pasival, és nagyon szépek együtt.


Nekem is 21 évesen lett először barátom, most ismét egyedül vagyok.

Azért, mert huszonéves vagy, még nem kell a sírgödrödet megásni. ;)


24/n

2011. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Nem sírni kell, hanem tenni érte valamit. Legyél csinos, nyitott, kedves, barátkozós, és nagyon hamar rád talál valaki. Nem kell túl komplikálni.
2011. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan ez az én kérdésem is, annyi mennyi hogy fiú vagyok és 17. Elég borzasztó dolog igaz?!.
2011. nov. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%

Biztos lesz valakid, de nem szabad magadba zárkózni mert akkor tényleg egyedül maradsz. Azt se tudják hogy a világon vagy, tegyél te is ennek érdekében, járj el szórakozni, vagy társkersőben hirdetni - fogsz csalódni is , lehet nem az első lesz az igazi, de tapasztalatokat is kell szerezni.

Légy nyitottabb kicsit! :)

Biztosan vannak neked is értékeid, hisz mindenkiben vannak!

2011. nov. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
valószínűleg lesz, az hogy 22 évesen nincs, az nem egyedi eset, egy csomó mostani 20-25 éves egyedül van, és sosem volt még senkije, mert pont akkorra lettek fiatal felnőttek, amikor offline már nem ismerkedtek az emberek egymással sehol, online pedig még nem.
2011. nov. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért sírok, mert hiába teszek meg mindent, még mindig egyedül vagyok. Társkeresőn fent vagyok, barátaimmal bulizok minden második héten, mindig eljárunk valahova. Barátkozós, mosolygós, közvetlen lány vagyok, mégsem sikerül semmi. Hát ezért sírok.
2011. nov. 26. 16:22
 8/21 anonim ***** válasza:
Ne akarj görcsösen valakit! De most komolyan. Hidd el, hogy a szerelem onnan és akkor fog bekopogtatni az életedbe, ahonnan és amikor legkevésbé számítasz rá. Ne csüggedj, még előtted az élet! :)
2011. nov. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
44%

Nem bunkóságból, de mutatsz egy képet?


Sajnos vagy nem sajnos nálunk fiúknál a külső az elsődleges. Ha egy lány nem szép, én pl már nem is akarom megtudni milyen a belseje. :s

F/20

2011. nov. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
rossz helyen keresgélsz.
2011. nov. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!