Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog, hogy sokkal vonzóbbnak tartom azokat, akik tudnak angolul?

Figyelt kérdés
Imádom az angol nyelvet, és ha egy pasi tud angolul az nálam rengetek plusz pont, rögtön vonzóvá teszi. : D Egyedül vagyok így ezzel? Őrült vagyok?

2012. ápr. 27. 20:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
I think the reason what effects on your opinion is that apart from americans speaking in different languages sounds in a special way. Interesting way of accent, way of expressions 'n such. Not as if you were chatting in the native language flawlessly as you always do, seen? btw at this point i guess youre just young and weirdo, thats all
2012. ápr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Ez nagyon gáz, kedves utolsó: "I think the reason what effects on your opinion"


What helyett that, illetve "effects on" helyett affects, és máris nem annyira hibás. Tovább nem is olvastam.

2012. ápr. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem tudom normális-e, de én is így vagyok vele :D Nem ez a legfőbb szempont, de valamiért nálam is plusz pont :D 24/L
2012. ápr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:

Nálam is plussz pont.

(30/L)

2012. ápr. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#12 olvasd csak tovább -.-
2012. ápr. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

idegennyelv fétis wow :D

kinek mi jön be. nem hallottam még ilyet, érdekes, de nincs benne semmi abnormális.

amúgy angoltanár vagyok ;D

2012. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Oké, tovább olvastam. "different languages sound", nem pedig sounds. Mondjuk az egész szöveged olyan kusza.

Ne próbálj felvágni olyannal, amit nem tudsz.

2012. ápr. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
63%
ennyit a google fordítóról :D
2012. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem vagyok általánosságban provokatív típus. De először is, az egyetlen aki felvág valamivel, az te vagy, mivel te vered a nyálad itt a jobb angolságoddal a kezdetektől. Arról nem beszélve, hogy hülyeséget írsz, mivel a sounds az továbbra is sounds. ("speaking in different languages" a kifejezés, gondolom a "languages" többes száma tévesztett meg) Az, hogy a szöveg stílusa nem jön be neked, szintén nem az én dolgom. Ennyit a hibákról, mivel továbbá nyugodt szívvel leszarom, ha felsőfokúd, vagy akár diplomád van belőle :) Én megértem a folyékony nyelvet és használni is tudom, amivel magyarként meg vagyok elégedve. (de azért, hogy jó napod legyen, a that-ot és az affects-et tényleg elszúrtam, bár a "that"-ot utána is használtam, utóbbi esetben már helyesen)
2012. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
nekem is plusz pontot jelent. nemrég voltam egy nemzetközi táborban, ahol mindenki angolul beszélt, mert ugye ez volt a közös nyelvünk, és nagyon megtetszett egy átlagos kinézetű szlovák srác, mert nagyon jól beszélt angolul.:) meg amúgy is imádom az angolt:)19/L
2012. ápr. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!