Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Reménytelen szerelem el fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reménytelen szerelem el fog múlni? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

Van a gimiben egy végzős fiú, aki tetszik nekem már több, mint 2 éve. Nem ismerjük egymást, így csak a "fejemben kialakított emberbe" vagyok úgymond szerelmes..

Azért reménytelen, mert ez a fiú kb 2-3 hónapja jár egy vele egyidős lánnyal. Nem is érdekelne, de mielőtt összejött volna a lánnyal, egyértelmű jeleket küldött nekem, erre meg összejön egy másik lánnyal..

Először azt hittem, hogy tényleg tetszem neki, majd mikor megláttam őket együtt, majdnem ott helyben elsírtam magam, viszont otthon több óráig sírtam miatta..

Ti éreztetek már ilyet? Tudom, hogy már csak 1 hetet fog suliba járni, mivel végzős, de el fogom tudni felejteni valaha is? Mit tegyek, mert nem vagyok képes magam túltenni rajta, mert mindig bennem marad a nézése, és az, hogy lehet, hogy tényleg tetszenék neki.. Mit csináljak?? Reménykedjek még benne? Vagy mindent töröljek ki, ami hozzá kapcsolódik (képeket róla, őt az fb-ismerőseim közül) és a fejemből is töröljem? Hogyan?? Az életemet mintha kilátástalan semminek látnám, nem érdekel semmi más sem, csak ez a fiú..

Nektek nem tűnik nagy dolognak, de nekem az. Állandóan a fiúra gondolok, és közben meg nem teljesülhet ez az álom, annyira rossz érzés.:(


2012. ápr. 28. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült.Nem tudom mennyi idő alatt,de sikerült.Úgy,hogy lett más.Aki most szintén reménytelen immáron másfél éve.Az előző három évig volt az.Miután elballagott bőgtem,sajnáltam magam,aztán elfelejtődött.Sok tanulás,sok jó film,sok finom csoki segített:)
2012. ápr. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lila nyuszi ***** válasza:
Teljesen soha, valahol mindig szereted majd.
2012. ápr. 29. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

te is tudod hogy csak a fejedben kialakított képbe vagy szerelmes, közben meg elég valószínű hogy nem pont olyan az a fiú ahogyan te elképzeled.. egy elképzelt valakibe vagy szerelmes? a senkibe, mert ilyen ugye NEM létezik. a senkiért sírsz.


Remélem érzed ennek a súlyát.. Nem akarlak kioktatni, hidd el, nem rosszból írom. De elárulom, hogy ez egy teljesen normális dolog, hogy megtetszik neked egy fiú, odavagy érte, elképzeled milyen lenne vele, hasonlók.. De az már nem normális, hogy szerelmes is vagy belé! Nekem is gyakran megtetszenek fiúk, és bele is élem magam lehet túlságosan is, viszont nem leszek beléjük szerelmes, mert tudom, magamnak teszek rosszat vele. Bosszúságot okoznak igen, miért nem vesznek észre, de ezen nem szabad őrlődni, akkor észrevesznek, és ez mindig beválik.


Úgyhogy szerintem nézz körül másfelé is, és ha nem is felejted el a végzős fiúdat, próbálj meg más fiúkat is találni, mert így lenne a normális:) és hidd el, akkor már nem leszel szerelmes egyikbe sem, csak akkor ha összejöttök és tényleg megismered.

2012. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat, különösen az utolsónak!:)
2012. ápr. 29. 12:47
 5/7 ZakuroSenshi válasza:
Teljes mértékben meg tudlak érteni. Velem ugyanez történt csak fiatalabb voltam. Nem lett belőle semmi. Rég volt, de nem tudom elfelejteni. Neked azt ajánlom hogy várd ki a megfelelő pillanatot. Ha nm jön össze próbáld meg elfelejteni.Jobb mint szenvedni, bár nehéz lesz és fájdalmas az elején. De azért drukkolok nektek :)
2012. máj. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én hasonló cipőben járok. Van egy fiú, aki másfél éve tetszik nekem és most végzős. Én sem ismerem eléggé, mégis szeretem.

Szobrot készítettem neki ( a lelkünk találkozásáról), verseket írtam (amik meg is jelentek egy helyi lapban), zongora darabot írtam, lefestettem és még sok hasonló módon próbáltam kifejezni, hogy mit érzek. Persze ezeket a dolgokat ő nem kapta meg, mert nem akartam magam teljesen megalázni.Meg, így leírva elég nevetséges ez a sok hülyeség amit a semmiért csináltam neki.

A lényeg az,hogy ez a fiú most végzet és ösztöndíjjal külföldre megy legalább két évre.

Ezért tudom mit érzel és azt is megértem, hogy miért írogatsz erre az oldalra ( én is ezt csináltam pár hónapja), de megjegyzem sokat nem segített. Már rájöttem, hogy a szerelmet nem lehet kikapcsolni, de meg kell próbálni együtt élni vele. Én a szerelem hatására az irodalomhoz fordultam és a következő versrészlet nagyon megérintett, főleg az utolsó két sor. Ime:


S HA SZÁZSZOR reménytelen is,

ha tilt gőg, dac, sors, nemezis,

ha egy jelet, mozdulatot

kicsikarni sose tudok,



túl a magány végső fokán,

valóságon, metaforán,

túl, ami terhet hordani,

túl, amit szív tud mondani,



túl józan észen, mindenen,

lehetőn, lehetetlenen,

ha már elkezdtem, így marad,

akard vagy se, megtartalak,



túl rajtad és túl magamon

fölemelsz mégis szabadon,

mert nincs utam, nincs más utad,

a vérképem is kimutat,



keserűség, téboly pedig

igazsággá nemesedik:

túl szégyenen, túl vágyakon

enyém maradsz, mint fájdalom


Valahogy én is, így őrzöm majd ennek a fiúnak az emlékét.

2012. máj. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja és még valami. Én, úgy próbálom meg elfelejteni, hogy betáblázom magam egész napra, hogy ne gondoljak rá. Így elvégeztem egy ingyenes komposztáló tanfolyamot. Szerintem te is kezdj neki valami újnak.
2012. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!