Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tévhit avagy sem, hogy a SZÉP...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tévhit avagy sem, hogy a SZÉP NŐK, bunkók, felszínesek, anyagiasak, gerinctelenek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 2. 14:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Baromság egy szép lány is lehet okos , aranyos, kedves, és egyedi. Igaz bár van egy -kettő nagyszájú szép lány , akik bunkók és felszínesek és a fiúk csak őket veszik észre és ez alapján elítélik a többi szép lányt is. Rohadt nagy baromság mindig van kivétel;)
2013. máj. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Tévhit..méghozzá azért, mert nem mindenkinek ugyanaz az a szép! Lehetséges,h nekem bűn ronda és akkor azt mondom, hogy az a ocsmány nő vajon mire ilyen bunkó, felszínes, anyagias és gerinctelen! Felőlem tetszhet másik 25 embernek ha én beh@nyok a látványától akkor ha fene fenét eszik akkor is csak egy randa csaj marad!
2013. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Neked gondolom a műanyag pirított rib4ncok a szép nők. Nekem a szépség inkább belülről fakad, úgyhogy egyáltalán nem értek egyet a kijelentéseddel, de elhiszem, hogy neked csak ilyenek jutottak,(vagy nem jutott semmilyen:-)) tehát megértem a nézeteid.
2013. jún. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ez tévhit. főleg, ha egy lány fiatal korában nem volt túl szép, csak pl 17 éves kora körül változott meg, szép lett, de a személyisége ugyanolyan maradt. ismerek ilyeneket.:)
2013. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Kinek mi a szép.. ismerek bün ronda csajt, akire illik ez a leirás, és gyönyörüt is.. na meg irtó aranyos, kicsit csunyácska, és szépet is. Sajnos a nagy többségre igaz, éppen azért mert tisztában vannak azzal amilyük van, vagyis a külsőt illetően.. DE vannak kivételek, csak általában megbújva valahol. :)

16/L

2013. aug. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem csak a szép nők ilyenek.
2013. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Tévhit...
2013. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tévhit. Nem a külsőtől függ, hogy ki milyen.
2013. aug. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Rólam azt mondják szép vagyok (én nem értek egyet), és eddig még nem hallottam, hogy ilyesmiket mondtak volna rólam.

Szerintem nem feltétlenül bunkók, felszínesek, gerinctelenek, vagy épp anyagiasak. Az egyik barátnőm egyenesen gyönyörű, és nála aranyosabb teremtést nem ismerek. :)

2013. aug. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

A szépség relatív fogalom.

Az hogy az általad szépnek vélt nők ilyenek az egyéni probléma.

(tippem szerint tűsarkú, kistáska, kiszedett-visszarajzolt szemöldök és push-up melltartós nádszálakra gondoltál, lehetőség szerint kék szemmel, nem? :D)


Nekem a mosolygós, vékony csajok jönnek be és semmi több nem fontos külsőre (persze minden egyéb extrát örömmel fogadok :D), de ez nem azt jelenti, hogy egyből bunkó, beképzelt [cenzúra] lesznek velem csak azért, mert szépnek tartom őket :D

2014. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!