Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 17 éves lány vagyok. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 17 éves lány vagyok. Az élettársam biszex és jobban vonzódik a férfiakhoz mint hozzám. Azt mondta hogy mint nőt engem szeret és nem akar el veszíteni de úgy érzi hogy boldogtalan és titokban egy férfi párt keres. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. máj. 4. 08:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg érdekes lenne feltenned magadnak a kérdést, hogyha az ő boldogságához egy "férfi" kell, akkor téged mi végre szédít.. Gondolom kényelmes így neki, mert senki sem szeret egyedül lenni (jó, biztos van kivétel), van kihez szólni.


"Mint nőt téged szeret" - aha, lehetsz harmadik esetleg a háromszögben.

2012. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
mi már együtt élünk élünk pár hónapja nem tudom, azt h biszex azt sem tőle tudtam meg hanem mert női ösztön nyomoztam utánna. pár hónapja tudom. el akar venni feleségül. nem értem...
2012. máj. 4. 09:48
 13/22 anonim ***** válasza:
70%

Egyik barátnőm ölni tudna egy ilyen biszex férfiért.

Tényleg nem trollkodásból írom, de hármasban? Vagy esetleg megengedni neki, hogy néha félrenézzen?

2012. máj. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
ez a baj tudod mert ő félre mehet én nem tiltottam meg neki. de még ígysem jó neki.
2012. máj. 4. 09:51
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

El akar venni feleségül, úgy, hogy titokban pasikra hajt? Akkor sajna az a megoldás, hogy nem biszex, hanem meleg, csak szégyelli, vagy magának se vallja be igazán, és a társadalmi elvárások miatt szeretne egy nőt maga mellé.


Egyébként elgondolkodhatnál egy kicsit. Ő nem boldog melletted. Te nem vagy boldog mellette. Mégis mi a fenéért maradnátok egymás mellett? Nem is értem. Ez nagyon nem szerelem.

2012. máj. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Most olvastam el az egészet. Hát tényleg inkább homoszexuális, mint bi..Csak még magának sem meri bevallani.
2012. máj. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
de ha meleg akkor nem álna fel neki rám. ráadásul nővel is csalt már meg.
2012. máj. 4. 09:54
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek után....:>

Mit akarsz még? Csak hülyít. Viccen kívül. Annyi rendes srác van egyedül.

2012. máj. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de hülye vagy, annyira behálózott egy a gerinctelen "bisex", hogy fel sem tűnik neked, hogy csak színleli, hogy szeret. Fél, hogy ha te elhagyod, akkor nem talál magának pasit.

Te hiába vagy szerelmes, ő nem szeret, nem úgy ahogy te őt. Ez jó neked, viszonzatlan szerelem???

Ha buta vagy, és bedőlsz neki, csak sajnálni tudlak...

Eddig mindenki azt tanácsolta, hogy hagyd ott. Mit vártál? Majd azt fogjuk mondani,hogy maradj szépen mellette, hagyd, hogy megcsaljon, és pasikkal dugjon???

2012. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Tételezzük fel, hogy igazat mond az élettársad neked. Te el tudnál fogadni egy ilyen hármas felállást? Föleg ha elvenne feleségül és melletted meg cserélgetné a "szerelmeit", mert ö "igy boldog"? Ez lenne az életed? (Esetleg ha lennének gyerekeitek: Most nem mehetsz be apuhoz, mert éppen a Roland bácsit dugja.)
2012. máj. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!