Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Társkeresőn kamu adatlapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn kamu adatlapot csinált az én nevemmel, ahol csúnya és valótlan dolgokat írt rólam, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Az én születési nevemmel van, de a bemutatkozásnál úgy írja, h egy pár infóval szolgál xy-ról (az én nevem).

Ez egy őrült, elegem van már belőle, tudom, h az exem az, most jelentsem fel? (mert más dolgokat is csinál..)


2012. máj. 6. 12:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Keresd meg,vágd széjjel az agyát!
2012. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Vannak gyakori nevek abból tényleg lehet több egy városban, de egy egyedibb családnév-keresztnév-kor kombináció gyanús.


Ha fenyeget, vagy fizikailag durva, vagy tudod róla, hogy volt már rá precedens, akkor MINDENKÉPP rendőrség.

2012. máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

azt írja pár infóval szolgál rólam, ott írja hol lakom, ki vagyok, hány éves és egyéb dolgokat. (amúgy ebben a városban csak én vagyok ilyen névvel) de mondom konkrétan be lehet azonosítani, ez tény.

így akar bosszút állni

2012. máj. 6. 16:04
 14/19 anonim ***** válasza:
plusz ha tényleg egy másik ember lenne, akkor lenne fönn képe! tuti a srác nyomott föl!
2012. máj. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ez egy undorító alak, azt mondta tönkretesz, megvan a hangfelvétel
2012. máj. 6. 16:44
 16/19 anonim ***** válasza:

MEgértem hogy meg vagy ijedve... nekem úgy tűnik hogy belebetegedett a szakításba nem bírta feldolgozni és gyenge jellem tehát rád vetíti ki az egészet..


Mennyi ideig voltatok együtt? Volt valami komolyan szakítási ok, megcsalás bármi incidens?

2012. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Amúgy ha nem áll le én azt mondom jelents fel a rendőrségen, és nyújtsd át nekik a hangfelvételt is. Ők majd kezelésbe veszik. Ha erre még jobban feldühödik akkor fogda lesz a vége..
2012. máj. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Nem ér vele semmit, hamar kint lenne. Szívódj fel, mutasd meg te is tudsz valamit, nem csak ő. Utána megunja idővel.
2012. máj. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Vannak bizonyos helyzetek,amikor már nem használ a szép szó.

Szerintem szólj pár fiúismerősödnek, hogy keressék fel és mondják meg neki, hogy bajok lesznek ha így folytatja.Ha nem hagyja abba, akkor el kell húzni a száját keményen...

2012. máj. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!