Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 21. században...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 21. században már baj, hogy ilyen régimódi vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval olyan vagyok, hogy majd az első barátommal szeretném leélni az életem (Vagy legalábbis, ha ez nem jönne össze, akkor csak azután összejönni valakivel, hogy beleszerettem, nem pedig a kapcsolat közben valamikor rájönni, hogy "jé, én szeretem".), és csak házasság után adni oda magam.


Egyébként nem nagyon vagyok vallásos, nem ez az okom erre a nézőpontra.


Sokan azt mondanák, hogy még "kicsi", vagy fiatal vagyok ilyen elhatározáshoz, biztos fog ez még változni. De nem, mert ez a második dolog, amiben teljesen biztos vagyok.


Szóval az igazi kérdés az lenne, hogy vannak-e egyáltalán, akik hasonlóan gondolkoznak, vagy egyedül vagyok?


2012. máj. 6. 19:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen oké, hogy a szerelem nálad megelőzi a párkapcsolatot. Nálam is, és még sokan mások is így állnak hozzá.


Viszont az, hogy a házasságig szeretnél várni, na az szerintem nem oké. Akkor állsz készen egy párkapcsolatra, ha készen állsz a testiségre is. Néhány hónapot várni vele még rendben van, de éveket... Egyszerűen értelmetlen.

2012. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem értelmetlen, ha van rá indok.
2012. máj. 6. 20:16
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Miféle indok lehet az?
2012. máj. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért senki sem fog várni, mert olyan a gondolkozásmódom...ahol az ész előrébb van, mint a szív, a vágy és a hormonok, az milyen kapcsolat már?!

Ha valakibe szerelmes leszel, majd akkor megtudod, de ilyenkor az ész nem nagyon fog játszani.

2012. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
74%

Egyáltalán nem baj. A világ tart sokkal előrébb(biztos?) mint ahol valójában lennie kellene. Magam is kicsit konzervatívabb beállítottságú vagyok, tehát nem egészen vagy egyedül ezzel :)

../f

2012. máj. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
74%

Én még szűz vagyok, és ez nálam k*rvára nem régimódias dolog egyszerűen, én szerelmes akarnék lenni, de attól én egyetlen egy nőbe sem leszek szerelmes, ha jól is néz ki, mert most sok szép nő van, és ennyi erővel a saját feleségem ne lenne különb ezerszer akármelyik másik nőnél? mert én olyan kapcsolatot nem akarnék hogy nem vagyok szerelmes a nőbe, és nem lenne különb számomra ezerszer akármelyik másik nőnél. Csak hát, ebben az életben erre várhatok..... addig max hasonfekve spriccelek, habár sokszor ahhoz sincs kedvem, amúgy meg a nők nagy része is egy kib*szott nagy trágya, ők sem éreznek semmi komolyat a férfi iránt (majdnem 100%-ban) aztán meg, jaj megcsaltál,, pfffff


22/F

2012. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket az általánosításokat, hogy a nők trágyák, megcsaltak, mit tudsz te erről...

Ha minden nő akkora szemét lenne, a Föld lakosságának fogynia kellene, de pont az ellenkezője történik, szóval valami baj van ebben a tézisben.

Van pár ember, aki rohadtul szerencsétlennek hiszi magát, közben ő a b@lfasz és azért nem kell senkinek.

Van aki tényleg b@lfasz, van aki tudja h az de nem változik.

És van azok tábora, akik mindezt a "várom az igazit" szlogenre fogják. Ne mondja már nekem senki, hogy ahogy 14-15 évesen elkezdenek tombolni a hormonok, az jár az ember agyában, hogy várom az igazit, a nagy büdös francokat, menni mindenre, ami mozog:D

Ha ebben az időszakban nem történik semmi komoly, hát ők erősítik a szerencsétlenek táborát, de kell az is, különben a szerencsések nem tudnák, hogy ők a szerencsések...

2012. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó.


Kinek mi számít balf*sznak, tudod én egészen 20 éves koromig úgy gondolkodtam, hogy az összes nőt meghúznám aki kicsit is vonz, de amikor rájöttem a dologra..... volt amikor félre löktem a nőket amikor szálltam föl a villamosra/buszra, és ha láttam hogy néz hosszasan egy nő, annál idegesebb lettem.... a párkapcsolat 1000-szer jobb lenne akárminél, de mi után nem vagy szerelmes valakibe persze hogy sok szempontból rosszab egy párkapcsolat, mint hogy, ezt is azt is farkaljuk meg kategória, de tudod most már leszarom az összes nőt, hogy szépek a szemeim, vagy hogy milyen szép egyenes menésem van, erről ennyit kis g*ci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


22/f

2012. máj. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Hát nem az eszedért szeretnek, az tuti:D
2012. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Most nem akartam senkit megbántani, (mégha sikerült is)

De tudod én azt elképzeltem hogy általános 8.ban táncolnék egy csajjal és úgy éreznék iránta hogy soha semmi pénzért mással, érted, előtte napi többször is elélveztem aztán volt, hogy hónapokig nem... szóval gondolhatod hogy a szerelem az nem olyan hogy csak úgy mással akit vonzónak gondolsz, mert ha nem vagy szerelmes akkor persze hogy nem meglepő hogy az emberek 80-90%-a csalja egymást.... de gondolj bele, milyen érzés lenne az neked, amikor valakit azért akarnál elvenni, mert tényleg milliószor másabb számodra akárki másnál, és nem csak azért mert hogy, egy szép nő a sok közül......... egyébként köszönöm, az iq-m 120 körül van, és általános-ban végig úgy voltam 4-es átlagú hogy csak a 5-10 perces szünetekben tanultam, tehát nem arról van szó hogy hülye lennék, de csak gondolj bele a dolgok mélyébe....

2012. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!