Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év fölött, egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év fölött, egyedülálló nőként van esély még párt találni, családot alapítani?

Figyelt kérdés

Nem így terveztem, de sajnos így alakult az életem. Néha nagyon elkeserít, mert úgy érzem, már nincs semmi esélyem.


Főleg férfiak válaszaira vagyok kíváncsi, hogy általában a 35 feletti nőket mennyire tartják "partiképesnek"?



2012. máj. 6. 22:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
73%
Hasonló cipőben járok, mint Te. Pontosan 35 éves vagyok. Én sem így terveztem, de így alakult. Próbálok pozitívan hozzáállni a dolgokhoz, és bízom benne, hogy előbb-utóbb találok magamak társat. :)
2012. máj. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
17%
Hát vigasztalnak itt téged de a nagy igazsag hogy keves az eselyed lemaradtal. De eddig miert nem kerestel tarsat vagy neqm jött össze?huzzál bele. Én megmondom őszi tén 35 év felett már nem nagyon állok szóba nőkkel kivétel ha extra jól néz ki. Férfitársaim is hasonlóképp gondolkodnak.hogy nézel ki?
2012. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
59%
Egy szintén 35 évnél idősebb ember még örül is, ha talál olyat, akinek még nincs 2-3 gyereke. Szerintem jó parti vagy, társkeresőzz, és hamar akad valakid.Csak arra figyelj, hogy ha gyereket szeretnél ne olyannal kezdj, akinek már így is van 3-4! Van még kb 5 éved, utána már tényleg necces lesz, hogy kicsúszol. De akkor sem a pártalálásról, csak a családalapításról.
2012. máj. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Én 5 éve, azaz 32 évesen találtam meg életem párját. Van egy 4 éves kislányunk. :) Szerintem hogy 32 vagy 35 valaki, majdhogynem teljesen mindegy ilyen szempontból. Tehát akár Te is megtalálhatod a párod ennyi idősen. :) Sok sikert!
2012. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
76%
12-esnek picikét nagy az arcocskája.... Belőled aztán bizonyára jó társ lesz (valamikor), ha neked kizárólag az extra jól kinéző nők jöhetnek számításba.
2012. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az a probléma, hogy azért bárkit én se akarnék. Nem az a cél, hogy most legyen valakim, tök mindegy, hogy ki. Nem egy "brad pitt"-et szeretnék félre ne értsetek, hanem olyan dolgok, hogy pl. intellektuálisan is kiegészítsük egymást. Ha mindegy lenne, már rég lenne valakim.


Másrészt meg azt is látom, hogy a 35 körüli férfiak meg a huszonéves fiatal lányokra buknak.

Nem arról van szó, hogy rosszul néznék ki, de azok a lányok még kialakulatlanok és azt látom, hogy ez jobban bejön a férfiaknak. :(

2012. máj. 7. 16:33
 17/25 anonim ***** válasza:
44%
Én 34 évesen találtam meg a párom,mindkettőnknek volt már gyereke egy másik házasságból,nekünk is született közös,aki most 3 és fél éves,a párom pedig 3 hete lelépett egy 26 éves gyerektelen r.banc miatt.Na ennyit arról,hogy az sem tud megkomolyodni,aki már gyerekkel jön az új kapcsolatba.
2012. máj. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Sajnálom ami történt! :(

2012. máj. 8. 13:58
 19/25 anonim ***** válasza:
63%

Én szintén 35 éves vagyok. Nekem az a problémám, hogy túl sok jelentkezőm van, és ha gyereket is szeretnék, (ezt kizárólag az életkorom miatt, mivel tudom, hogy később nagyon megbánnám, az örökbefogadás is elég necces dolog, éveket kell várni stb...), így egyik sem felel meg a kritériumoknak.

Attól nem félek, hogy "partnerem" nem lesz, inkább attól, hogy nem találok olyan férfit, akinek érdemes lenne gyereket szülni.

Nekem sem úgy alakult az életem, hogy elképzeltem, de ahogy láthattad, hogy a többiek is írták, kivéve egy véleményt, szerintem van esélyed.

Viszont nekem egy dolgot el kellett fogadnom: mivel a mi korosztályunkban nagyon kevés az olyan pasi, aki még nem volt nős, így számomra nem gond ha valaki elvált, és az sem ha pár évvel fiatalabb (10 a maximum).

Minden lehetőséget próbálj meg társkereső oldalak, szervezett bulik, stb...

2012. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van olyan aki nem volt nős, csak egyszerűen mindenki gyereknek nézi.
2012. máj. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!