Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 év fölött, egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 év fölött, egyedülálló nőként van esély még párt találni, családot alapítani?

Figyelt kérdés

Nem így terveztem, de sajnos így alakult az életem. Néha nagyon elkeserít, mert úgy érzem, már nincs semmi esélyem.


Főleg férfiak válaszaira vagyok kíváncsi, hogy általában a 35 feletti nőket mennyire tartják "partiképesnek"?



2012. máj. 6. 22:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
71%

Hmm... ha nem úgy viselkedik mint egy férfi, hanem úgy, mint egy fiú, akkor persze, hogy gyereknek nézik.

Szerintem ha egy átlagos életútú ember (tragédiától mentes) és nem nősült még meg, azzal komoly baj van!

A fiatalság nem tart örökké.

2012. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Köszi, a zárójeles választ.
2012. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
27%
Nincs esély. Én egy 37 éves megrögzött agglegény vagyok. Amúgy teljesen normális még csak nem is kopaszodom meg nem is őszülök, de egyszerűen elegem van, nem lehet normális csajt találni semmilyen életkorút. Vagy dohányzik (ki nem állhatom - főleg a fiatalokra jellemző) vagy tetovált, vagy pirszingje van, vagy flúgos, vagy ronda, vagy nem egészséges (rokkant, cukorbeteg, cisztás fibrózisa van, meddő, szervátültetésre vár) vagy van már gyereke és el kéne tartani de persze pénz az nincsen hozzá vagy ezek kombinációi. Esetleg még mindig szerelmes az előző pasijába és lelki szemetesládának használ, vagy egyszerűen olyasvalakit keres, aki kitartja pénzeli, feltölti a telefonját hogy ő élhesse a saját kis életét... Van aki csak a szexuális vágyait szeretné kiélni lelki kapcsolat nélkül de minimum 20-25 centis kell neki. Ezek után csoda ha kiábrándítónak találom a mai csajokat ? Közös élet, háztartás, család, gyerekek amiért közösen verejtékezünk megdolgozunk ? Olyat még nem találtam aki erre vágyik. Akkor meg inkább az egyedüllét - de ez az én véleményem.
2012. máj. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
17%

Én egy huszonéves r.ibanckent írok ide, ha valaki ennyire nem tudja elfogadni a korát nagyon sajnalom. Mivel a külsombol és kisugarzasombol adodoan "extra jól nézhetek ki" ferfiak véleménye alapján is de a nők véleménye ilyen terén megsokszorozodik:-) és indokolatlanul kapom a beszologatasokat a besavanyodott 30+os paraszt irigy rosszindulatu "nőktől".

Nos KEDVESKEIM, azzal hogy ujjal mutogattok masokra, hogy az a huszoneves gyermektelen kis kialakulatlan (ezen jót rohogtem) p.csa aki "lenyulja" előletek a korban hozzatok "passzoló" palit valószínű azért van mert nyitottabban áll a világhoz, nem azon gorcsol hogy most ki szült be gyereket, mennyi pénze van a csavonak hol lakik és ki a csaladja, és az első problémás veszekedesnel nincsenek úgy vele hogy hiába szerelem és szeretet a szokasos hülyeségeket nem "pazarlom tovább rá a drága időmet amúgy is egy ilyen olyan amolyan ..." hanem megadják Az esélyt hogy kibekuljenek nem egybol szélnek eresztik az illetőt meg ha az is lenne logikus huszonevesen "lesz másik".

Volt több "nektek való" (haha) férfival kapcsolatom, és mikor megkérdeztem őket hogy miért nem egy hozzajuk korban jobban passzoló nőt keresnek maguknak, és miért velem vannak hisz naiv kis buta leányzó volnék, a válaszuk egyhangúan az volt hogy a 30 feletti tok fele gyerekes és mas gyereket ők nem lizingelgetik emg nem jopofaskodnak potapuka szerepben - meg ha az a nő személyiségi lég tényleg hozza passzolna, de már az első alkalomtol fogva ok nem kepesek odáig eljutni az adott novel. A másik fele meg selejtes. Hisztis, zsarol, akar érzelmileg is, anyagias, rosszindulatu. Ezek elég nagy befolyassal rendelkező szemelyisegjegyek hiába a joszivuseg meg a haziassag ha valaki marha.

Több éves komoly kapcsolataim voltam 30+os ferfiakkal. Azért nem jutott el egyik sem az eljegyzesig sem, mert ok szerettek volna gyereket tőlem, ami forditva is igaz lett volna de én meg egyenlőre a magam kepzesere voltam hangolodva nem arra h éveken belül babazzak. Gondoltma ezt leírom hogy legyen min askalodni a kis lelketeknek.

Köszönöm a figyelmet tisztelet van kivétel nincs!

2017. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

24-es, itt összesen egy nő volt, aki szidta a huszonéveseket, a sértett keserűség inkább belőled árad. Ha huszonévesen a hozzád közeledő férfiakat kérdezed erről a témáról, persze, hogy a huszonéves nők előnyeit fogják ecsetelni. Egy szőke előtt se azt fogják elemezgetni, milyen szépek a barna nők :) Egyébként kíváncsi vagyok, te mit fogsz gondolni erről az írásodról harmincöt évesen.


Azt a nőt mondjuk nem értem, aki leribizte a párja új barátnőjét. Nem az a lány tartozott neki hűséggel, hanem a párja! Miért van ez belenevelve a nőkbe, hogy mindig a másik nőt szidják? Érdekes, férfitól nem hallasz olyat, hogy "életem szerelme Jucika, de elhagyott amiatt a mocsadék Lali miatt", ők mindig a hűtlen nőt okolják.

2017. márc. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!