Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minek köszönhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek köszönhető az, hogy lenézik mostanában a férfias fiúkat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az ideál a lányoknál már inkább a lányos fiúk lettek, akik tükör előtt ülnek minden reggel legalább 1 órát, csontvékonyak és semmi kiállásuk sincs, csak a drága ruhák..

Ezt leginkább a 14-18 éves korosztálynál lehet észrevenni, de sajna már úgy tűnik, hogy a 18-22 éves lányoknak is kezd ez tetszeni! ÉS a legnagyobb baj az egésszel, hogy őket veszik komolyan, a többieket csak bohócnak titulálják... :S

Persze ezt csak úgy értem, hogy lányok java részére, mert azért nem mindenki ilyen!! Szóval akinek nem inge!


2012. máj. 7. 22:19
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
Barátnőim (20 év körüliek) egy része szerint az ilyen srácok "cukik" + némelyikük önbizalomhiányos, és az ilyen srácoknál jobban mernek próbálkozni.
2012. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
akkor csak szimplán hülye és 20 kg-os búza kell neki,ne foglalkozz vele,majf eljön a te csajos is,akinek ez bejön,sz ilyem csaj meg menjen szopni búza gyerekeket,aztán mjad éjszaka megtámadják őket a csávó elöbb fog elfutni mint a csaj..
2012. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
majd akkor fog rájönni hogy kár hogy nem téged választott:D
2012. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
A kis tinipunciknak tényleg az ilyen vasággyal 50kg-os búzák kellenek:D Tisztelet a kivételnek! De 18felett már inkább egy izmos testhez akarnak hozzáérni és nem csontokat kopogtatni:D
2012. máj. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
nekem 15 évesen is inkább az izmos kéne!:D ritka kincs ennyi idősen ha találsz egyet!:DD
2012. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
E zazóta van így amióta elkezdődött az Alkonyat Robart Pattisonnal és a többi ilyen nem tudom milyen film.A tini lányok egyből szerelmesek lettek.És elterjedt ez a vírus.De vannak talán még igazi nők akik a férfi tenyészállatok után döglenek.Mert én már csak bennük bízom :)
2012. máj. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Majdnem naponta van itt olyan kérdés, hogy a vékony srácok miért nem kellenek senkinek.

Ha visszakérdezek, hogy emo-san vagy sportosan vékony, akkor szinte sosem jön erre válasz. Tehát emo-san, csak nem merik bevallani.

Tehát mindenki az alkatára fogja, hogy nincs barátnője. Nekem volt 20 kilóval könnyebb állapotomban és most is.

2012. máj. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Úhh..nekem pont a férfi ideállom:$
2012. máj. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
00:35, jól mondod, ezek szerint nem csak én látom így, hogy Hollywood meg a sok zenetévé nyomja a fiatalok agyába, hogy "LEGYEN B*ZI KINÉZETŰ PASID!".
2012. máj. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
peeersze ez lett az ideál a sok marha filmekből,sorozatokból,nyomi zenekarokból,énekesekből.ha egy nő egy ilyen robert pattison mellett érzi magát nőnek akkor sok boldogságot nekik xD
2012. máj. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!