Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek minek köszönhető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minek köszönhető az, hogy lenézik mostanában a férfias fiúkat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy az ideál a lányoknál már inkább a lányos fiúk lettek, akik tükör előtt ülnek minden reggel legalább 1 órát, csontvékonyak és semmi kiállásuk sincs, csak a drága ruhák..

Ezt leginkább a 14-18 éves korosztálynál lehet észrevenni, de sajna már úgy tűnik, hogy a 18-22 éves lányoknak is kezd ez tetszeni! ÉS a legnagyobb baj az egésszel, hogy őket veszik komolyan, a többieket csak bohócnak titulálják... :S

Persze ezt csak úgy értem, hogy lányok java részére, mert azért nem mindenki ilyen!! Szóval akinek nem inge!


2012. máj. 7. 22:19
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ezt vettem észre, ennek ellenére engem is megtalált a boldogság :) Pedig nagydarab vagyok (kicsit túlsúlyos), de férfias kiállású, mély hangú, van rajtam szőr is, és úgy általában tudok férfiként viselkedni. Meg is találtam azt a lányt, akinek ez bejön, aki erre vágyik, hogy ne egy töketlen divatmajom páváskodjon mellette, hanem egy férfi aki képes úgy is viselkedni. :) És most teljes boldogságban vagyunk együtt. Szóval azért nincs ez teljesen így :)
2012. máj. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ki hány éves én 17, de elmondhatom hogy még rohadt messze vagyok attól hogy férfinek nevezzem magam. Kondizok meg minden, helyesen írok, illemet is tudom , de azért még csak gyerek vagyok :D


Nem kinézeten múlik hogy ki férfi és ki nem, hanem azon hogyan viselkedik, nem?

2012. máj. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem igaz.
2012. máj. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezo ezt nagyon jol leirtad mert tenyleg igy van. Tobbseguk a szep arcu, plazafiukat kedveli, mert ezt latja a tvben, az ilyen nagyon szep vampirfiuk szaladgalnak a kepernyon. Sot az a helyzet, hogy nem csak 22 eves korig kelleneke nekik az ilyen vekony nyalfiuk, hanem egeszen 25-26 eves kodukig ezekbe vannak beleesve. Csak ezutan komolyodnak meg es keresnek a pawa pasik helyett egy rendes es atlagos sracot. Ez van sajnos.
2012. máj. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

Az elcseszett világkép, ami évtizedek alatt vált azzá, ahol most tart és az ezt sugárzó, az emberekre minden másodpercben ömlesztő média, tömegkultúra a felelős ezért. A totálisan eltévelyedett neoliberális, posztmodern felfogás az, ami alapvetően ellenzi a nemek rendes, hagyományos szerepek szerinti megjelenését, tehát a férfias férfiakat, nőies nőket, mert ezt valamiféle ósdi, konzervatív csökevénynek tartja. Ennek következtében, meg sok más társadalmi tényező hozzárakódása által szinte kihaltak a hagyományos férfiasságot képviselő és ezt értéknek tekintő egyének a médiában, helyettük a mindenféle androgün, nőies, kevert szexualitású figurák vették át az uralmat. De nem szabad azt hinni, hogy minden nőnek ez jön be. Szerencsére. Van nőismerősöm (bár ő már a harminc felé jár), aki szerfelett gerjed a fiatal Clint Eastwoodra, vagy épp Bruce Sprinsteenre, felüdülést jelentenek neki a mai nyomingerek után.


Egyébként ez mindenféle kulturális téren is jellemző. Napjaink két súlyosan égető problémája a nemek közti különbségek eltűnése és a rohamos infantilizálódás. Ez a populáris könyvekben, filmekben is megjelenik nagy erővel. Míg a '70-es, '80-as években a filmek hősei olyanok voltak, mint Eastwood, Schwarzenegger, Bruce Willis, Tom Selleck, stb., ma a helyüket átvették a nyomi, pattanásos, szemüveges "Zuckerbergek", akik Leia hercegnőre recskáznak a szüleik pincéjében, de háromféle programozási nyelvben vannak otthon. Olyan dolgokban is kiütközik ez a sajnálatos és egyre rohamosabb devalválódási folyamat, mint hogy ma felnőtt heteroszexuális férfiak képesek rózsaszín pónikról szóló rajzfilmért rajongani, amiért normális esetben már nyolcévesen megvernék az osztálytársai vagy testvérei az embert.

2012. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Már nem azért de mért baj ha valaki szép arcú. Ilyen a genetikálya a báttyám egy mozgó csonváz...nem tehetróla és próbál tenni ellene...éppenségel mindenki azzal gazdálkodik amilye van...

Ti is érvényesülhetnétek ha nem a sebeiteket nyaldosnátok...hanem talpra és uccu neki...p.nci land titeket is szeretettel vár...XD

2012. máj. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

Utolso vagyok.

Boccs a hibákért de siiieteeek

2012. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyúros "férfiak" a homoszexuálisabbak inkább. Egész nap pózolnak a tükör előtt, simogatják a testüket. A féjszbukon meg nem egy képet látni, ahol gyúrás után egymással pózolnak ezek a "férfiak" és egymás izmait fogdozzák. Emellett még hasznavehetetlenek is mert zéró állóképességgel rendelkezik nagy részük. Pl.: le kell sétálni 40 kilométert és ott végük van. A kondobolyok arra jók, hogy pózoljanak.
2012. máj. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
Az az igazsag, hogy ez az egesz nem is igazan a vampirfiukkal.kezdodott el, hanem mar joval elobb. Szerintem ez a nyalfius orulet akkor robbant ki mikor a 90 es evekben megjelent Brad Pitt es a filmje, az eljon Joe Black es.szerelmesek lettek a lanyok a szep arcu fiukba. Aztan ez az egesz folytatodott a 2000 es evek elejen a David Beckham orulettel, csak akkor a szigoru arc volt a jellemzo es a szuros szemek. De Beckham hozta divatva a csupasz testet meg a pawa hajat. Aztan mar az arc is elkezdett kisfiusodni a szortelen test melle kb 2004 kornyeken mikor berobbant a C Ronaldo nyalgep fiu meg a kisfius arcu Fernando Torres. Ezet tetozte a vampirfiuk szindroma es.kesz is.volt a kaosz, vagyis meghulyultek a lanyok. Az a szornyu, hogy ezek a lanyok akik ezen nottek fel, azok nem is tudnanak mas fiut elkepzelni maguk melle, hanem csak ilyen ubervekony babaarcu, vasalghaju melegfiucskat. Ahogy haladunk az egekben ez ugy fog meg jobban elkorcsosulni?jonnek a rozsaszin inges homifiuk aradatai
2012. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:

"akik Leia hercegnőre recskáznak a szüleik pincéjében, de háromféle programozási nyelvben vannak otthon."


Bill Gates: 50 milliárd dolláros vagyon (neki köszönheted, hogy osztod az okosságaidat a neten).

Ő egy délután alatt többet tett le az asztalra mint te egész életedben fogsz. Gondolom te is a sikertelenségeid és a komplexusosságod miatt kezdtél el gyúrni és szidni azokat az embereket, akik szintjére esélyed sincs eljutni soha. Mellesleg gyúrni bárki tud, ahhoz nem kell semmi.



Mark Zuckerberg: 6 milliárd dolláros vagyon. A te minimálbéred meg nettó 80 ezer Forint.

2012. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!