Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Megcsaltuk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Megcsaltuk a legjobb barátnőmet.19/L

Figyelt kérdés

Én és a bnőm pasija mindig is nagyon jóban voltunk, és amikor egyik nap taliztunk hármasban, akkor a bnőmnek korábban el kellett menni, és ketten maradtunk... Felmentünk hozzám, mert nagyon kajásak voltunk, és elkezdtünk beszélgetni, és akk szóba jött a sze x. Elkezdtem neki panaszkodni h az előző pasimnál milyen szörnyű volt a sze x, mert durva volt, és én semennyire nem élveztem, és ő erre csak megcsókolt, és én hülye hagytam neki... lefeküdtünk, és szörnyen érzem magam, de már nem tudom visszacsinálni. Persze megállapodtunk, h erről senkinek nem beszélünk, főleg nem a bnőmnek, de én már kezdek megőrülni. Nem tudom, h mit csináljak :/

(ezt most nem azért írtam le h a komikba csak az álljon h mekkora egy ku rva vagyok...)


2012. máj. 8. 15:48
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Aztahergotmorgotvigyorgot. Csaljátok meg máskor is.
2012. máj. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
a k*rvák pénzért sexelnek,te R*BANC vagy
2012. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A híres filozófus, Gustaf Von Heisterberg II szerint nem számít mekkora baj van, mert mindig van idő még egy jointra.
2012. máj. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Hát elég érdekes, de én elmondanám, mert egyszer szakítani fognak lehet az 1hét, 1 év de úgy is fognak és akkor szépen szóba jön ez csak, hogy bekavarjon, hisz neki már nincs tétje, csak neked :)
2012. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik normálisan tudtak válaszólni. Az egészben az a legrosszabb, h azt látom h a pasinak ez egyáltalán nem okoz gondot... és amikor én elmondtam neki h megmondom a bnőjének, ő megfogta a kezem, és erőszakosan elkezdte mondani, h meg ne próbáljam, mivel mind a ketten rosszul fogunk vele járni :/ és sajnos igaza van :|

És nem azért írtam ki h ne k urvázzatok, mert annak érzem magam,(mert nem érzem annak magam), hanem, mert már csomószor olvastam, h egy lánynak segítség kell, és ti csak kur vázzátok össze-vissza...

2012. máj. 8. 20:44
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát mer azok vagytok, nincs mit tenni, nem kéne ilyeneket csinálni. De a ribanc valóban találóbb, pénzt tényleg nem kértél érte.
2012. máj. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Lehet, hogy igaza van, de szerintem ne hagyd hogy megijesszen, neked még mindig hamarabb megfog bocsájtani a barátnőd mint a srácnak és ezt a pasi is tudja... De ha a pasi mondja el akkor nem sok esélyed van erre a barátságra mond meg a srácnak, ha jól akar járni mondjátok el együtt.

Szerintem ez a leggerincesebb megoldás, ha már egyszer megtettétek...

2012. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ilyenkor mindig egy világ omlik össze bennem. Ez már nem fiatalság bolondság, ez már fiatalság, bűnözés...:S
2012. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Loloo válasza:
hát..én is a legjobbarátnőmnek elvettem a pasiját :/ de nem szexeltünk szörnyen érzem magam emiatt a barátságnak vége lett beletörődtem és már eszembe se jut a csaj :)csak ha látom facen hogy bejelölhetem xD
2012. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!