Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zaklat az egyik tanítványom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zaklat az egyik tanítványom. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Általános iskolában tanítok, pályakezdőként. Már jó pár hónapja fenn áll ez a probléma, hogy egy 12-13 éves diák "zaklat". (Nem tudom, hogy ez a megfelelő szó-e a problémára?!) Társaitól tudtam meg, hogy miket talál ki rólam. Pl.: csókolózás, szex, stb. Általam, és igazgató által is már többször kérve lett, hogy álljon le ezzel. De, még mindig megvárja iskola után míg elindulok hazafelé, és az utcánkban mászkál.

Megfordult a fejemben a rendőrség is, de úgyis csak kinevetnének. Ti mit tennétek?


2012. máj. 8. 18:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány az illető?
2012. máj. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Lányról van szó
2012. máj. 8. 18:15
 3/21 anonim ***** válasza:
47%
Szívasd meg jól az órákon. Mindig ő felel, jó nehéz kérdéseket teszel föl stb.
2012. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
13%

hívd be a szertárba kúrd meg úgy hogy elájuljon oszt lépj le.

másnap fájdalmaival együtt fog be jönni suliba és meglátja hogy nem kell erről ilyeneket kitalálni.

2012. máj. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Engem nem zavarna, amíg senki sem hisz neki. Elég büntetés, hogy hülyét csinál magából. A családjának szólhatnál, hogy vigyék szakemberhez.
2012. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tudom, de, azért kellemetlen, mert rajtam is nevet a többi gyerek, hogy senki nem tud vele mit tenni. Az apának lett szólva, azt mondta, tudja, hogy ilyen a lánya. Meg vannak pszichológiai problémák is. Lehet csak túlreagálom, de így kezdőként ez így sok.
2012. máj. 8. 18:33
 7/21 A kérdező kommentje:
Sajna a főiskolán nem tanítják, mit kell tenni hasonló helyzetekben..
2012. máj. 8. 18:35
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Ha van feleséged vagy barátnőd, időnként meglátogathatna vagy mutatkozhatna veled az utcátokban.
2012. máj. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
13%
kérj meg egy korabeli kislányt, hogy mászkáljon veled a kritikus időpontokban az utcán. (cserébe kap egy fagyit ;) )
2012. máj. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Most egyedülálló vagyok, de, éppen ezért sürgetem a következő kapcsolatom. Talán akkor nyugalom lesz.
2012. máj. 8. 18:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!