Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve nem hagy egy fiú. Kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve nem hagy egy fiú. Kezd már ijesztő lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
kb 3 évvel ezelőtt ismertem meg tetszettem a fiúnak, de ez nem volt kölcsönös ezt tudta ő is. azóta nem hagy békén. bejelöl facebookon, újra próbálkozik, aztán kitöröl mert nem sikerül neki, kis idő múlva ugyan ez..ez megy közel 3 éve..sms-eket küld, hogy itt van a ház előtt menjek le (sose reagálok rá), keres folyamatosan, napra pontosan tudja mikor találkoztunk először, szóról szóra tudja mikor mit beszéltünk stb. leveleket ír, hogy nem tud elfelejteni azóta se (semmi nem volt köztünk), folyton rólam beszél mindenkinek és ezt minden alkalommal el is mondja nekem, állandóan találkozni akar leírom, hogy én nem. ilyenkor megsértődik nem beszélünk egy ideig, aztán kezdődik minden előröl:( szinte sose reagálok rá amikor ír/keres akármi de néha már ijesztő, hogy 3éve folyton sms,rá nem sokára ismeretlen hívások amibe nem szólnak bele stb,idejárkál a házhoz...sajnos kb negyed órára lakik innen
2012. máj. 11. 13:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
semmi nem tetszik benne. válogatós vagyok.meg kell, hogy legyen az a +. ha nincs meg nem tud érdekelni és benne nincs meg. meg elég beteges a viselkedése 1.találkozón leveszi a cipőm és feldobja kb 5m-re alig bírtam leszedni meg amiket leírtam az 1.kommentembe
2012. máj. 11. 14:22
 12/18 A kérdező kommentje:
utolsó. ez lesz az, köszi:D
2012. máj. 11. 14:22
 13/18 anonim ***** válasza:
Találkozzatok és beszéljétek meg. Én is ugyan ezt tettem, csak én 2 évig, mert nagyon bele voltam zúgva abba a lányba, de most már én is tudom, hogy ez hatalmas baki volt. 16/F
2012. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
utolsó..oké, hogy szerelem meg minden.. de ő már 20-21 körül van, nem 16... amúgy Isten ments, hogy találkozzak vele.amúgy veled se minden ok ha 14évesen 2 évig rászállsz 1 lányra
2012. máj. 11. 15:00
 15/18 anonim ***** válasza:

Hajjaj figyelj ez sokkal komolyabb annál, semhogy ennyire ne akarj másokat bevonni. Ez tényleg őrült, és komolyan zaklat, és isten őrizz, hogy a végén tettlegességre forduljon a dolog. Én amúgy világéletemben fostam az ilyenektől, hogy egyszer kifogok egy ilyen vadbarmot - mondjuk én tanultam/ok küzdősportokat, tehát ha nagyon muszáj én magam verem hülyére, ha nagyobb, mint én, pedig vannak ismerőseim, akik sok mindent megtennének értem.

Szóval.

Ahogy mondták, mindenki közösség oldalon van ilyen tiltási funkció, ez lehetővé teszi, hogy az ember rád se tudjon keresni (egyszer kipróbáltuk barátnőmmel és ha letiltanak, akkor a másik számára láthatatlan lesz minden információ, még a nevedet se fogja kidobni a rendszer), plusz utána járnék, hogy kik a közös ismerősök. Amelyik kiad neki információt rólam, azt pedig hasonlóan lehordom a sárga földig és megverem.

Telefonszámcsere, bár némelyik szolgáltatónál tudtommal lehet számot tiltatni, esetleg kérdezd meg őket, biztos tudnak segíteni.

Ha van rendőr ismerősöd, én kihasználnám ezt a rohadt előnyös helyzetemet, és szólnék neki. Ha mást nem, talán azt el tudja intézni, hogy ne jöhessen a x méteres körzetedbe, különben lesittelik, vagy nem tudom mi ennek a következménye.

Egyáltalán ne vedd félvállról, mert ha bekattan, lehet hogy átmegy ilyen dühöngő őrültbe, és megerőszakol/megver/megöl. Lehet ez brutálisan hangzik, de egyértelműen hülye a srác, és nem kéne megkockáztatni.

Ha pedig egyébként komolyan semmi, de tényleg az égvilágon semmi nem használ a fentiek közül, és sehogy sem tudok levakarni, akkor istenesen veresd meg valakivel vagy valakikkel.

Én biztos, hogy ezt tenném.

21L

2012. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ja, és vannak a levelek, ha emailt ír, ott is lehet tiltani a küldőt, vagy csinálj új email fiókot, ha konkrétan kézzel írt leveleket ír, akkor tedd el, vagy nem tudom, bizonyítékul, hogy nem a kisujjadból szoptad. Vagy ha esetleg ott van, mikor megkapod, és látja, az orra előtt bontatlanul tépd szét és vágd a kukába.
2012. máj. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez pszichiátriai eset... Muszáj elmondanod valakinek mert egy magad nem tudsz semmit csinálni. Elég ijesztő ez ahogy leírtad :S

Ne csak saját magadra gondolj hanem rá is, neki sem jó, hogy ezt csinálja. Ki tudja, ha egyszer még jobban bekattan, mire lesz képes...

2012. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
hát most eléggé megijedtem pedig én az a fajta lány vagyok, hogy semmitől nem félek:D az a legnagyobb baj, hogy sose tudom mikor fog megint épp keresni.mert keres, aztán megsértődik, töröl nem ír stb aztán hirtelen a semmiből újra írogat.van amikor csak fél év múlva van amikor 2 hónap múlva van amikor még aznap este ír, hogy ő most részeg és most mert írni mégis.. végre mire mindig megnyugszom, hogy na végre leszakad rólam, erre bevonzom komolyan rá nem sokára megint keres.szóval ha nem fog békén hagyni tényleg szólni fogok valakinek.köszi mindenkinek
2012. máj. 11. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!