Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek minden fiatal lány k. urva?

Figyelt kérdés

Igyekszem adni magamra,nem mászkálok feltűnő ruhákban,sőt,irtózok az olyan cuccoktól,amikből mindenem kivan.De azért próbálok jó ruhákat felvenni és jól kinézni.De mégis néha annyira durván belém tudnak rúgni emberek,hogy sokszor sírhatnékom van emiatt.Főleg az idősebbek.És azok közül is alkoholisták találnak meg,meg még az annál is szánalmasabb fajta.Mostanában két eset borított ki.Az egyik az volt,amikor egy építőmunkás jött oda udvarolni,aki az apám lehetne.Nem beszólt,nem volt bunkó,hanem UDVAROLT.Ilyenkor meglepődök,hogy ezek mégis melyik bolygón élnek?Sokkal fiatalabb vagyok nála,fősulira járok,ég és föld vagyunk,mégis mit akar ez tőlem?Ennyi esze sincs?Ennyire nem lehet hülye.Persze nem foglalkoztam vele,lepattintottam,következő alkalommal megint odajött játszani az eszét,szintén nem vettem észre,azóta viszont nem megyek arra,ahol dolgozik.Ha ez az egy eset lett volna,akkor még röhögök is,de ennél sokkal több volt.

Az utcánkban van egy öreg bácsi.Arrafelé dolgoztam,úgyhogy sokszor kellett elmennem a házuk előtt és amikor kint volt a családja,próbált előttük beégetni,szerencsére a nagy társaság nem vette a lapot.Azóta nem szívesen járok arra sem,de sajnos kénytelen vagyok a meló miatt.

Tudom,hogy nincs önbizalmam és ezért tudnak belém rúgni,és azért nincs mert még nem volt tartós kapcsolatom és úgy érzem,hogy csak az ilyeneknek kellek,nekik is csak azért,hogy az egójukat növeljék.ha már megtették valamilyen formában,akkor eldobnak,mint egy sz@ros rongyot.Sokszor így érzem magam és ez nagyon fáj.miért ilyen szemetek az emberek?ha látják,hogy egy kicsit érzékeny vagyok és magamra veszek dolgokat,akkor miért rúgnak belém?

A másik,ami nagyon elkeserítő,hogy látom,hogy sokan mennyire elítélik és utálják a fiatalabb lányokat.Szinte mindegyiket egy kalap alá veszik,hogy úgyis biztos a pénzre hajt,biztos már a fél város átment rajta és a többi.Csak merjen valaki jól kinézni.

Tényleg ennyire utálatosak az emberek?



2012. máj. 12. 12:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
9 Nem tudom tréfásan venni,ha magam alatt vagyok.Csak ha tévében látok ilyet.
2012. máj. 12. 13:31
 12/23 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem szép lány lehetsz, és tutira azért próbálkoznak. A rosszindulatú válaszadókkal meg ne foglalkozz!
2012. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
35%
Nem is tudom melyik a gázabb, hogy pár elkesz alapján ítéled meg a férfiakat úgy általánosságban, vagy hogy azért sírsz hogy a fiatal lányokat ribinet tartják pedig csak 10-ből 9 hajt a pénzre. Egyébként meg sztem baromi ocsmány lehetsz :) Ha nem az lennél, akkor nem a idősebb csókák mennének rád.
2012. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

12 köszi:)

13 Melletted nem érezném magam ilyen szegénynek.Mert kb semmit sem fogtál fel az egész kérdésből:D

2012. máj. 12. 13:43
 15/23 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem nem vagy kurv@.....inkább a beképzelt pics@ fogalmát meríted ki.


Ég és föld vagytok a munkással. Gondolom te vagy az ég, az intellektuális, értelmiségi főiskolás. Csak úgy akárki nem szólhat hozzád, áhhh. Attól, hogy normálisan megköszönted volna a bókjait, még nem kell kapásból járnod vele. Főleg, hogy UDVAROLT, nem pedig ahogy általában szokták, hogy fütyülnek, meg beszólogatnak. Elég lett volna egy mosoly, egy Köszönöm, aztán csá. Mióta lepattintottad, biztos lehetsz benne, hogy nagyképű pics@nak tart.


Én is egyetemista vagyok, de egyáltalán nem érzem magam különlegesnek emiatt. A mai világban ez egyáltalán nem kiváltság, mindenki számára elérhető, aki egyetemre akar menni, az nyugodtan mehet. Nem alanyi jogon történik az egész. Szóval nem értem, mire fel ez a nagyképűség.


Olyan szakközépbe jártam, ahol van szakiskola is, így elég sok szakmunkást ismerek. És képzeld, jóba vagyok velük és TISZTELNEK azért, mert én is TISZTELEM őket.


Hidd el az a mondás, hogy "a világ egy tükör, és azt kapod vissza, amit adsz" nem egy idióta Facebookos kiírás. Nagyon is igaz. Azért lekezelőek veled az emberek, mert te is az vagy velük.


Ha a kacsa nem tud úszni, akkor nem biztos, hogy a víz a gyökér.

2012. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Nem azon van a hangsúly,hogy én egyetemre járok,ő meg munkás.Lehet,hogy mellette ő is sulizik,ki tudja.Engem az baßott fel,hogy sokkal,sokkal,sokkal idősebb nálam.Az apukám lehetne.Az is ugyanúgy felbaß,hogyha egy menő,tűzpiros,fedél nélküli autóból dudálgat rám egy menő,öltönyös üzletember,aki 30 évvel idősebb.Ennyi.Mindkettőből az következik,hogy fel akar szedni azért,hogy legyezgesse az egóját,hogy egy ilyen kis fiatal "pics@nak" tetszik.Rossz pillanataimban ezen kapom fel a vizet.És ilyenkor magam elé képzelem a felesége arcát,aki nem a férjét fogja széttépni,ha olyan búnyózós fajta,hanem engem,aki nem tehet semmiről,csak egyszerűen kiszemelte magának egy ilyen vén faß.Már hallottam ilyenről és velem is majdnem megtörtént,kétszer is.Ezen húzom föl magam.Egy olyan embernek,aki fiatal lányokkal csalja meg a feleségét,nem számít más,csak ő maga.Az ilyen emberektől jogosan undorodok szerintem.Senki nem akar mások k.urvája,lábtörlője lenni.

Lehet,nem a munkással kellett volna példálóznom,de ez volt a legfrissebb eset.

2012. máj. 12. 17:19
 17/23 anonim ***** válasza:

A 12-es válaszoló vagyok és köszönöm a többieknek, hogy le lett pontozva a válaszom, csak azért, mert őszinte voltam.


Egyébként teljesen megértelek kedves kérdező, de tényleg úgy hangzott a leírásodban, mintha egy picit nem tartanád méltónak egy nem főiskolás embert, de ezt jó, hogy utólag tisztáztad.


A rád történő dudálást meg teljesen megértem, hogy nem bírod. Ez tiszta bunkóság, mint az is, amikor fütyülnek a jó nők után. Az ilyenekkel ne is foglalkozz, de azért a normálisan próbálkozókat finoman és ne durván utasítsd vissza, ha nem jönnek be neked.

2012. máj. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Nem beszólt,nem volt bunkó,hanem UDVAROLT."

"lepattintottam,következő alkalommal megint odajött játszani az eszét"


Tehát aki udvarol, az játssza az eszét. Ne haragudj, hiába próbálsz mosakodni, sajnállak, mert iszonyú rosszindulatú vagy. Véletlen sem merült föl benned, hogy megtetszettél a pasinak? Úgy igazán. Nem, szerinted ha udvarol neked egy pasas, akkor az nyilván a feleségét fiatal lányokkal megcsalva próbálja növelni az egóját.


Különben nem értem, hogy jönnek ehhez a sztorihoz a ku.rvák. Hogy jönnek ide?

2012. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

17 Igyekszem nem kikészülni ezek miatt.

18 Te ne menj pszichológusnak.Nem mosakszom.Nem vagyok rosszindulatú.Engem zavar az,hogy egy 30 évvel idősebb férfi udvarol nekem és kész,pont.Lehet engem utálni,le lehet nézni,mindennek el lehet nevezni,akkor is zavar.És az álszent emberek is zavarnak,akik nem vállalják fel,hogy bennük is sántíthat valami.

2012. máj. 13. 20:09
 20/23 anonim ***** válasza:

Te nem vallod be, hogy sántít benned valami. Mindenki annak udvarol akinek akar. Felnőtt vagy ergó bárkivel összejöhetsz akivel akarsz. Az, hogy neked milyen ízlésed van, más nem tudja, és nem tudhatja. Nem gondolatolvasó. Bepróbálkozik, hát bepróbálkozik, de meg megmondod, hogy kösz nem. Ennyi.

Azon kívül az, hogy egyesek beszólnak, nem udvarlás, egyszerűen csak unatkoznak és bunkók. Azok nem "járni" akarnak veled meg semmi, ilyesmi. És csak úgy megsúgom neked: mindenkinek beszólnak bármiért, nem csak neked. És nézd, még élünk, és nem sírunk miatta, nem mentünk tönkre és nem hibáztatunk nevetséges módon idegeneket.

Amúgy pedig soha ne mondd, hogy soha. Lehet, hogy jön valami szexi idősebb pasi és beleszeretsz. Ki tudja. Bármi megtörténhet. Ez az egész kérdés nevetséges. Hogy nincs jobb dolgod mint azon sírni, hogy beszóltak és ekkora drámát csinálni belőle. Ideje felnőni. A világban ennél sokkal borzalmasabb dolgok is történhetnek.

2012. máj. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!