Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek minden fiatal lány k. urva?

Figyelt kérdés

Igyekszem adni magamra,nem mászkálok feltűnő ruhákban,sőt,irtózok az olyan cuccoktól,amikből mindenem kivan.De azért próbálok jó ruhákat felvenni és jól kinézni.De mégis néha annyira durván belém tudnak rúgni emberek,hogy sokszor sírhatnékom van emiatt.Főleg az idősebbek.És azok közül is alkoholisták találnak meg,meg még az annál is szánalmasabb fajta.Mostanában két eset borított ki.Az egyik az volt,amikor egy építőmunkás jött oda udvarolni,aki az apám lehetne.Nem beszólt,nem volt bunkó,hanem UDVAROLT.Ilyenkor meglepődök,hogy ezek mégis melyik bolygón élnek?Sokkal fiatalabb vagyok nála,fősulira járok,ég és föld vagyunk,mégis mit akar ez tőlem?Ennyi esze sincs?Ennyire nem lehet hülye.Persze nem foglalkoztam vele,lepattintottam,következő alkalommal megint odajött játszani az eszét,szintén nem vettem észre,azóta viszont nem megyek arra,ahol dolgozik.Ha ez az egy eset lett volna,akkor még röhögök is,de ennél sokkal több volt.

Az utcánkban van egy öreg bácsi.Arrafelé dolgoztam,úgyhogy sokszor kellett elmennem a házuk előtt és amikor kint volt a családja,próbált előttük beégetni,szerencsére a nagy társaság nem vette a lapot.Azóta nem szívesen járok arra sem,de sajnos kénytelen vagyok a meló miatt.

Tudom,hogy nincs önbizalmam és ezért tudnak belém rúgni,és azért nincs mert még nem volt tartós kapcsolatom és úgy érzem,hogy csak az ilyeneknek kellek,nekik is csak azért,hogy az egójukat növeljék.ha már megtették valamilyen formában,akkor eldobnak,mint egy sz@ros rongyot.Sokszor így érzem magam és ez nagyon fáj.miért ilyen szemetek az emberek?ha látják,hogy egy kicsit érzékeny vagyok és magamra veszek dolgokat,akkor miért rúgnak belém?

A másik,ami nagyon elkeserítő,hogy látom,hogy sokan mennyire elítélik és utálják a fiatalabb lányokat.Szinte mindegyiket egy kalap alá veszik,hogy úgyis biztos a pénzre hajt,biztos már a fél város átment rajta és a többi.Csak merjen valaki jól kinézni.

Tényleg ennyire utálatosak az emberek?



2012. máj. 12. 12:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
azért, mert egyetemre jársz, nem kellene ennyire nagyképűnek lenni (én is egyetemista vagyok, de lenézni másokat nem szokásom). szerintem pedig pokolian el vagy szállva magadtól, csak azért nincs... mondjuk úgy "önbizalmad", mert nem kapod vissza azokat az ingereket, amiket elvárnál, hogy megkapd. magyarán szólva nem vagy te önbizalomhiányos, szimplán féktelenül hiú és önimádó. ezt előbb-utóbb be kell látnod. nem az emberek utálatosak, hanem te, és biztos ismered azt a közhelyes dünnyögést, hogy amit adsz másoknak, ahogy viselkedsz másokkal, ugyanazt kapod vissza a világtól.
2012. máj. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Akkor legközelebb öltönyös üzletemberrel példálózok.Olvass vissza pár hozzászólást,mert így nem vagy képben.
2012. máj. 20. 13:27
 23/23 anonim ***** válasza:

"És azok közül is alkoholisták találnak meg,meg még az annál is szánalmasabb fajta.Mostanában két eset borított ki."


Az meg kilenne?



Az egyik az volt,amikor egy építőmunkás jött oda udvarolni,aki az apám lehetne.Nem beszólt,nem volt bunkó,hanem UDVAROLT."


Az ilyen aljas szemetet irtani kéne....A neki megtetsző lánynak udvarolni merészel ...A szégyentelen!



"Ilyenkor meglepődök,hogy ezek mégis melyik bolygón élnek?Sokkal fiatalabb vagyok nála,fősulira járok,ég és föld vagyunk,mégis mit akar ez tőlem?"


A remény hal meg utoljára.



Gondolom csak a frissen végzett milliárdos ,Adonisz próbálkozhat be nálad ,különben az érzékeny lelked halálosan megsérül.


"Ennyi esze sincs?Ennyire nem lehet hülye."


Hogy bepróbálkozzon egy fiatal lánynál ? Megsúgom a férfiak túlnyomórésze 14-99 évig pontosan ilyen hülye.


"Persze nem foglalkoztam vele,lepattintottam,következő alkalommal megint odajött játszani az eszét,szintén nem vettem észre,azóta viszont nem megyek arra,ahol dolgozik."


Problem solved .Csak nem értem miért okoz olyan nagy fájdalmat?


"Ha ez az egy eset lett volna,akkor még röhögök is,de ennél sokkal több volt.

Az utcánkban van egy öreg bácsi.Arrafelé dolgoztam,úgyhogy sokszor kellett elmennem a házuk előtt és amikor kint volt a családja,próbált előttük beégetni,"


Csak nem azt mondta ,hogy csinos a ruhád vagy jól nézel ki?(már az előző esetből kiindulva) A mocsadék ,és a többiek nem törődtek vele? Szégyen!



"Tudom,hogy nincs önbizalmam és ezért tudnak belém rúgni,"


Szóval ronda vagy ?


Mert egy normális embernek a bókok (ráadásul normálisak nem a mennyi lesz egy óra cicuka kategóriát képviselők) nem okoznak ilyen roppant fájdalmat .


"és azért nincs mert még nem volt tartós kapcsolatom"


Vajon miért? Aki ha nem élete párjától (akiről még fogalma sincs kicsoda) kap egy bókot ,idegösszeomlást kap.A legtöbb korodbélinek nem jön be.


"és úgy érzem,hogy csak az ilyeneknek kellek,nekik is csak azért,hogy az egójukat növeljék."


Így érzed?


Az ilyen messzemenő következtetések egy csoport minden tagjára elég meredek, pláne hogy az általánosítás ellen küzdesz.Ez is taszító a férfiak számára.


"ha már megtették valamilyen formában,akkor eldobnak,mint egy sz@ros rongyot."


Rossz tapasztalat?


Vagy a megbízható forrásokból (barátnők ,női magazinok/hasonló weboldalak ) származó értesülés?


"Sokszor így érzem magam és ez nagyon fáj.miért ilyen szemetek az emberek?"


Bókolnak a nekik tetsző embereknek ihaj .... Hova süllyed a világ.


"ha látják,hogy egy kicsit érzékeny vagyok és magamra veszek dolgokat,akkor miért rúgnak belém?"


Mert nem rúgásnak inkább simogatásnak szánják...Te fogod fel szinte egyedülállóan rúgásként és ez nem az emberek hibája.



"A másik,ami nagyon elkeserítő,hogy látom,hogy sokan mennyire elítélik és utálják a fiatalabb lányokat.Szinte mindegyiket egy kalap alá veszik,hogy úgyis biztos a pénzre hajt,biztos már a fél város átment rajta és a többi."


Ha ez még nem is igaz az érzelmi (meg lehet a normál is) intelligenciád erősen közelít egy kenyérpirítóéhoz.


"Csak merjen valaki jól kinézni.

Tényleg ennyire utálatosak az emberek?"


Megint csak szívfájdalom nélkül általánosítasz ,de ha rólad alkotnak ilyen képet ez már nem tetszik.


Valamint azért nincs kapcsolatod mert érzelmileg labilis vagy és hisztisebb bármelyik gyakorlott házisárkánynál.


Amúgy van hímnemű barátod csak úgy megkérdem?

2012. máj. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!