Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vágjak vissza?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon szeret velem szórakozni, mindig kitalál valamit én meg el is hiszem mert jól megrendezi az egészet és beleéli magát. Ő és a többiek akik éppen tudnak róla jól kiröhögnek :D a múltkor tök komolyan azt mondta nekem hogy terhes én meg enyhe szívrohamot kaptam és azóta is röhögnek rajta. Mostmár vissza akarok vágni de nem tudok semmit kitalálni. Együtt lakunk, jöhet bármi. Van ötletetek?

24F


2012. máj. 12. 16:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Hát, eseménydús életetek lehet :D Vegyél mű vért és használd fel valahogy. Pl kend össze a wc ülőkét vagy hasonló és mond hogy menstruálsz, vagy a boltos dolog művérrel stb. Esetleg ketchup vagy hasonló a wc-ig csurgatva.. Hát, lehet a helyedben nekem már rég elszállt volna a fantáziám. Azért nagyon durva ne legyen, nehogy elájuljon vagy hasonló :)
2012. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
[link] nézz meg ebből pár részt. van itt olyan is amikor a csaj 2x megviccelte a pasit utánam meg a barátja állt bosszút rajta.szerintem nagyon vicces,humoros néhány :) esetleg fel is veheted kamerára majd feltenni facebook-ra ,hogy édes legyen a bosszú. :) persze csak ha ő utána poénnak veszi . remélem tudtam segíteni :)
2012. máj. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ilyeneket mi is szoktunk csinálni :)


Saját merényleteim a férjem ellen:


Régebbről volt egy 1 méteres plüssmedve itthon. Korábban feküdt le, mint én. A medvét felöltöztettem az ő cuccaiba (boxer, póló, sapka, napszemüveg), tűvel cigit szúrtam a szájába és ráültettem a WC-re. Hajnalban hótkómásan ment ki pisilni, majd két métert ugrott ijedtében - ilyen üvöltést még nem hallottam :) Remegve mondta, hogy valami munkás ül a WC-n :)


Április 1: előző nap elment vidékre a haverjaival. Előzmény annyi, hogy egyszer meg akart szivatni, hogy megcsalt, de annyira bénán adta elő, hogy két mondat után lebukott, hogy kamu.

Most én rendeztem be a hálót, összegyűrtem a lepedőt, testápolót locsoltam szét rajta (épp mosás előtti állapotban volt). Gumit vettem, bele felvizezett testápoló, ágy mellé ledobva. Szexi fehérneműk begyűrve a takarók gyűrődéseibe.

Kisebb szívrohamot kihordott a helyszínt látva :D

2012. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
64%
szakítanod kell mert egy csajszi a te gyerekedet várja
2012. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Remegve mondta, hogy valami munkás ül a WC-n :) "


Én ezen most akkorát röhögtem, hogy nekem is el kell majd egyszer játszanom! :D :'D


Szórj lisztet a hajszárítóba. Mikor bekapcsolja, jó lisztes lesz tőle.

2012. máj. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Ezt nem tudod kivitelezni, de nőként én meg tudtam így viccelni:


szülés előtt álló barátnőtől kértem befőttes üvegben vizeletmintát. Előadtam, hogy jajj, késik, hűha, hozzon tesztet. Már akkor leizzadt. Bementem a fürdőbe (WC is ott van), a tesztet belemártottam a befőttes üvegbe, aztán kijöttem a pozitív teszttel.


Mondjuk ezt azért mertem megcsinálni, mert tervben van gyerek, csak kicsit később. Tehát nem lett volna szakítóok, de az időpont még korai volt.


Esetleg ugyanígy hazavihetsz egy pozitív tesztet (terhes ismerőst meg lehet kérni, hogy csináljon egyet) és amikor hazaér, az asztalra helyezett teszt felett ülsz, fogod a fejed és világfájdalom az arcodon.

2012. máj. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem is olyan régen láttam az alábbi jelenetet ahol a srác tréfálta meg a barátnőjét.

A wc ülőkét felemelve magára a wc-re ráhúzott a folpackból.Annyira szépen kiegyenesítette,olyan szépen kidolgozta,hogy amikor a wc ülőkéjét lehajtotta,még véletlenül sem lehetett látni hogy folpack van a wc ülőkén.A barátnője meg rohant haza mert pisilnie kellett.Ráült a wc-re és pisilt,Majd ordítás,hiszen a vizelet nem ment a wc-be le,a folpack felfogta.A saját vizeletében csücsült..Ez jó poén..

2012. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Vagy amit a férjem játszott meg velem: előzőleg elrontott egy villanykapcsolót, úgy időzítve, hogy én vegyem észre, hogy nem működik. Felajánlotta, hogy megszereli (én nem értek az ilyenekhez). Lekapta a falról (biztosítékot előzőleg kiszedte, tehát nem volt áram alatt), odahívott, hogy megmutatja mit kell csinálni. Majd megfogta az egyik vezetéket és elkezdett rohamot produkálni.

Én már rohantam a seprűért, hogy ellökjem onnan, mire elkezdett nevetni, hogy poén volt, nincs áram benne :)

2012. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

A folpackos jó! Esetleg az égőt a WC-ben cseréld ki gyengébbre, minél rosszabb a világítás annál kevésbé feltűnő a folpack.


Hm, ezt én is kipróbálom :)

2012. máj. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem ezek a terhes viccek nem tetszenek. 13 nagyon nagy volt viszont. Nekem kifejezetten rosszul esne ha a barátom így reagálna arra hogy terhes vagyok akár tervben volt a baba akár nem. hülyeség volt a barátnődtől is, bár ez a terhességi teszt felett ülős dolog nem rossz. Amúgy nem lehet hogy tényleg terhes és a reakciódat nézte? (nem akarom a vészharangot kongatni, de megeshet) Ettől függetlenül a macissal visszavághatnál :D Vagy műanyag denevéreket felkötözgetni a csillárra úgy hogy beleérjenek a hajába stb :D Csak ahhoz tekerd ki az égőt hogy ne lássa egyből.
2012. máj. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!