Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány azért készített ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány azért készített ki, és tett egy vegetáló valamivé, mert így nem lett lelkiismeretfurdalása. érted?

Figyelt kérdés
szóval én nagyon hajtottam rá, meg eszeveszetten szerettem, mikor összejött egyszer valakivel, nem tehetek róla, tartottam magam, de lefogytam vagy 15 kilót, és hát szarul néztem ki, mit ad isten. azóta nem igazán mert összejönni mással, nehogy bajom legyen, és nem tudom milyen logika alapján, de úgy gondolta, hogy ha én tönkremegyek, teljesen, hogy már őszintén, az utcán sem lát, akkor végre boldog lehet, mert nem lát, így nincs lelkiismeretfurdalása, sőt, ha esetleg meg is halok, még jobb, mert ugye akkor utána bármit tehet. jól érzem, hogy pszichiáterhez kellene járnia?
2012. máj. 14. 15:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szó nincs arról, hogy én keresném a társaságát, de nézni mindig ránézek, ha meglátom. és vannak közös barátaim, akik adják neki a drótot.
2012. máj. 14. 16:09
 12/15 anonim ***** válasza:
És azt próbáltad már, hogy szépen, normálisan, értelmesen (bár ha ennyi esze van inkább lassan és tagoltan, hogy biztos megértse...) elmagyarázod neki, hogy egyáltalán nem érdekel téged, hogy ő mit csinál, nyugodtan lehet barátja, lefekhet a fél várossal is ha akar, mert téged teljesen hidegen hagy? 24/L
2012. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
mivel szeretem, ilyet nem mondhatok neki, a hazugság abszolút nem az én asztalom, sem a művelése, sem a mestersége. ráadásul egész biztosan látná, hogy érzem magam, és valamelyik közös barát (nem tudom, melyikük szokta mondani neki, mi van velem) egész biztos felfedné előtte a tényeket.
2012. máj. 14. 16:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Változtatni magadon tudsz, a saját életeden/hozzáállásodon (bár nem értem ezek után hogy tudod szeretni, de mindegy...), rajta nem. Úgyhogy vagy teszel valamit ez ellen, vagy elviseled, más opció nem nagyon van :D De ha az utóbbit választod, akkor felesleges ide ilyen kérdéseket kiírnod, mert attól nem fog változni semmi, ha öten ideírjuk, hogy pszichiáterhez kéne járnia vagy mittomén. Szóval vagy összekapod magad, vagy ne panaszkodj, mert ha semmit nem teszel semmi nem fog változni. Ez csak az én véleményem, de végül is a te életed, azt csinálsz amit akarsz :) 24/L
2012. máj. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Elég lett volna kerülnie.
2012. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!