Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem egy hírességbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy hírességbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Mielőtt bárki is elítélne,tudom hogy ez hülyeség,hiszen elérhetetlen számomra.De mégiscsak szeretném leírni nektek a helyzetet.Ez a személy amúgy európai,és sajna külföldi.Szóval nem SP,nem Fluor,de nem is Justin Bieber.Hogy ki azt nem mondom el,mert nem is az a lényeg.Rengeteg rajongója,többségük persze lány(pasi az illető).És szokták mondani hogy tinicsajok csak azért szeretnek hírességeket mert jóképűek,stb.Ezt én is szeretem benne,de az a ,,bökkenő" hogy én tényleg nemcsak ezt szeretem benne,hanem az embert is,mert nagyon kedves,humoros,vicces,egészségesen él,nem iszik alkoholt,a többi sztárhoz képest nagyon rendes(a nagy részükhöz képest biztosan).Szóval nem csak a pofiját szeretem,hanem emberileg is,ezért úgy érzem hogy tökéletes társ lenne számomra.Tudom hogy 90% valószínűséggel elérhetetlen.De nem tudom,értitek mire célzok?Szóval nem egy átlagos kis tiniliba vagyok,aki a pofiját szereti,hanem én emberileg is szeretem,gyakran éreztem úgy hogy tökéletes lenne számomra társnak.Van egy másik híresség aki szintén jóképű,de őt kevésbé szeretem,de ő nem ennyire rendes,szóval nálam úgy általába nemcsak a ,,pofi" számít.De reménytelen,viszont én tényleg nem úgy szeretem mint egy átlagos csitri.Már bocsi a kifejezésért,sőt,igazából néha saját magam vagyok rosszul attól ha látom hogy megjelenik valahol,és a lánytömeg máris úgy sikolt,hogy a saját hangját alig hallja.Emberként tökéletes lenne számomra,de mégse lehet így.Mit csináljak,erről mot gondoltok?Kérlek szépen titeket,hogy ne adjatok olyan válaszokat hogy egy átlagos csitri vagyok,mert a leírottak miatt mondom pont hogy nem.Azt szokták még mondani egy ilyenre,hogy elmúlik.De szerintem ez nem,pont azért mert nemcsak a pofija miatt szeretem,és ha emberileg szeretek valakit,akkor az azért kicsit más.Néha észre is veszem egyre inkább hogy néha emberként gondolok rá,nem a média szereplései miatt.
2012. máj. 14. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha már msn-en is beszéltetek, lehet esélyed. Én szurkolok!!!! :)

Ki az? Ááááá kíváncsi vagyok, bocsi :/

2012. máj. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdekes a dolog, megértelek rossz lehet... de ha tényleg beszéltetek már akkor valóban még talán 90%nál is több esélyed van. Te hány éves vagy? Esetleg nem mondom h erre alapozd az életed de legyen a terveid között h itt hagyod az országot egy időre h személyesen megismerd ha van rá lehetőség. Én is drukkolok. De nagyon érdekelne ki az... Kérlek írd meg! Főleg h ha tényleg ilyen tökéletes akkor pont ugyanígy is lehetnek páran mint te, szóval azért ne bízd el magad. :)
2012. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 MollyRexi válasza:
szerintem aranyos hogy kitartasz mellette. ne add fel!! kitudja lehet hogy egyszer személyesen találkoztok és megölel...
2015. febr. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szia! remélem, h mostmár úgymond elfelejtetted ezt a hírességet, de most én is egy ilyen szituban vagyok jelenleg. És nem az első. Szóval egészen biztos vagyok benne, h el fogod felejteni.:) És tudom milyen, mikor mindenki azt mondja, h h szerethetnéd, nem is ismered stb. Kitartás, ha meg már "elfelejtetted" akkor gratulálok!:)
2015. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!