Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, ha lesmárolom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, ha lesmárolom?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfival, eléggé félénk, a barátaink is látják, hogy izzik körülöttünk a levegő, de még nem történt semmi. Azt gondoltam a következő találkozásunkat úgy indítom, hogy puszi helyett simán megcsókolom vagyis legalábbis egyértelmű mozdulatot teszek ebbe az irányba.


Nagyon gáz ez egy nőtől, mert egyébként egyáltalán nem vagyok nyomulós, inkább én is félénk csak már nem bírom ki, hogy ne csókoljam meg. :) Köszi a válaszokat. 24L


2012. máj. 16. 17:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Csókold, nem gáz.
2012. máj. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha barátként haverkodik, nagyon be fogsz égni. Én nem tenném.



23/N

2012. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is ettől félek. :( De nem úgy tűnik, hogy barátként haverkodunk.
2012. máj. 16. 18:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem abszolút nem gáz! Csókold meg, ha ő is akarja akk majd visszacsókol, ha nem akk se lesz semmi kül...;P
2012. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
neem, simán szájrapuszi, mintha természetes volna.. aztán bocsánatot kérsz. és ha jól fogadja, akkor folyt.köv. ha nem, akkor így jártál.
2012. máj. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Boci, köszi ez jó ötlet. :) Látjátok én is ilyen béna vagyok, mégsem bírom. De nem akarom a nyomulós látszatot kelteni, mert az meg nem én vagyok. :)
2012. máj. 16. 18:26
 7/8 A kérdező kommentje:
És köszi az eddigi válaszokat is, mindenkinek megy a zöld!:)
2012. máj. 16. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért nem használod a rég bevált praktikát?

"Véletlenül" megy a szájára a puszi :)

2012. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!