Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megközeliteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megközeliteni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik, de nem tudom hogy milyen ürüggyel szolithatnám meg, egyenlöre nagyon keveset tudok róla ö már hallomásból ismer néha probál kicsit beszélgetni de csak ritkán Hogyan tudnék vele jobban megismerkedni? Vagy milyen ürüggyel kéne elöállnom?
2012. máj. 16. 19:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerd meg mondjuk az egyik legjobb barátját.Beszélgess vele,hogy miként lehetne ezt a bizonyos személyt megbolondítani.

Innentől kezdve pedig a dolgok következnek egymás után.

Ez barátja elmondja neki és így tudja,hogy mit érzel.Ezek után már csak rajtatok múlik,hogy mi lesz.

2012. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!