Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen orszagokban "udvarolnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen orszagokban "udvarolnak" a lanyok is es nem csak azt varjak, hogy a fiuk menjenek oda hozzajuk?

Figyelt kérdés
Csak kivancsi vagyok :)

2012. máj. 21. 10:27
1 2
 11/15 Diavolino44 ***** válasza:

Eltem, olaszba spanyolba de nem tapasztaltam ilyet. Itt Angliaba mar egy fokkal ^gatlastalanabbak^ de leginkabb azert kezdtek ki velem, mert iszonyat reszegek voltak.

Svedbe voltam egy hetveget s ott teljesen megszokott h a nok kezdemenyeznek, s legtobbszor csak szexet akarnak.

De mivel latin tipusu vagyok igy lehet, hogy az eleve latin orszagba nem szamitottam ^desszertnek^, de egy eszakiba mar igen.. :D

2012. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ok koszi :) eleg erdekes akkor ;p
2012. máj. 21. 11:55
 13/15 anonim ***** válasza:
55%
Ahol sok a nő, és kevés a pasi. Gondolom. Azért én maradnék ott, ahol a férfiak nem nyűgként élik meg, ha vannak velük szemben támasztott elvárások. A férfiasság részének tekintem, ha valaki tud küzdeni egy nőért. A mai tinik már nem így gondolják, múltkor is láttam egy érdekes beszélgetést két tizenéves között, csoda volt, hoyg a srác nem verte hátba a csajt, mint a haverját. Nálam magasabban van a léc azért... Nem teljesítehetetlenül, csak azért mégis.. legyenek már meg a különbségek. L28
2012. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
elmondhatnad h mirol szolt az a beszelgetes :D
2012. máj. 21. 12:10
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is a küldöldi nőkre bukom. A magyar lányokat már ismerem, uncsik. Külföldi nő lesz a feleségem, az fix!
2012. máj. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!