Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam álmaim nőjét, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam álmaim nőjét, de nem vonzódom hozzá. Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen beleszerettem egy nőbe, minden szempontból a tökéletes, ideális nő számomra (és szerintem sok férfi számára), de fizikailag nem vonzódom hozzá, nem tehetek róla.


Ti ilyet tapasztaltatok már magatokon? Én még soha, ilyen fokú érzelem nekem mindig együtt járt a szexuális vonzódással, nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel. Ráadásul az érzelmeim viszonzásra találnának, duplán rossz. 31/F


2012. máj. 22. 16:03
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Hát, tényleg nem mozdít meg semmit és nem indít be semmit, mert teljesen homlokegyenest más ami bejön. Ő egy molett csaj, farmer, lapos cipő (néha tornacipő), felül trikó, póló vagy ritkán egy blúz, szóval semmi extra ilyen téren. Én meg a nagyon nőies nőkre bukom, magas sarok, de legalább egy nőies szandál, ruha, szoknya, nőcis öltözködés, kiegészítők, szóval mindenki érti miről beszélek.

Arra mondtam, hogy álmaim nője a csaj, mert minden egyéb téren pontosan azt nyújtja, amit mindig is kerestem egy nőcis nőben, de nem találtam.

Nem játszmázik, őszinte, hatalmas szíve és lelke van és a legkülönbözőbb dolgokról lehet vele beszélgetni vagy programot csinálni, pl. operától kezdve a bowlingpályán keresztül a pókerteremig. és ugyanannak a focicsapatnak drukkol mint én és még főzni is tud. :) - na jó ez már csak ilyen mellékes adalék, meg az is, hogy zongorázik és 4 nyelven beszél. Szóval igazából sajnálom ezt az egészet, mert lehet, hogy a világ tele van ilyen nőkkel, akik még be is jönnek, de én még nem találkoztam velük.

2012. máj. 22. 19:14
 22/32 anonim ***** válasza:
60%

Igazából szegény lány a legjobb barátod, és lehet, hogy ezt ő többnek érzi. Ha lehet beszélj vele minél előbb, mielőtt nekiáll reménykedni.


Másrészt, az hogy milyen lány jön be, nem jelenti azt, hogy ez a molett csaj nem jönne be, ha egy kicsit másképp néznél rá... Egyszerűen helyből elutasítod, mert nem olyan, mint aki bejön.


Remélem nem sértettelek meg.

2012. máj. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sértettél meg, mert valóban így van. Lehet, hogy ezt sokan felszínességnek gondolják, de az ember nem sokat tehet a vonzalma terelése érdekében. Mármint, hogy ha nem ismerném ezt a lányt már jó ideje, valószínűleg rá se néznék az utcán, szórakozóhelyen vagy bárhol. (És még leírni is fáj ilyet róla, mert közben tényleg nagyon szeretem.) Hülye érzés találni egy ritka kincset (mert nem viccelek, hogy az, sok nővel volt már dolgom, de ilyet senki nem akaszt le csak úgy a következő fáról), aztán csak nézni, ahogy barátság lesz a dologból. Nem is tudom még, hogy fogom ezt kezelni így, hogy ő ezt többnek gondolja, félek, hogy elveszítem a társaságát. Sokszor utálom az önzőségem...
2012. máj. 22. 19:42
 24/32 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: Kérlek, sőt könyörgöm, beszélj, vele. Hidd el, hogy neked is jobb lesz, ő meg legalább tudja mi a helyzet...
2012. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Igyekszem, valamikor tényleg muszáj lesz. Köszi a tanácsokat.
2012. máj. 22. 20:05
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Eddig szinte csak ilyen volt. Vagy felizgulok egy lányra, vagy szerelmes vagyok bele, a kettő általában kizárta egymást.
2012. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Tegnap óta gondolkodom a te dolgodon (6. válaszoló vagyok), valahogy nagyon megfogott a kérdésed, de nem jutok előbbre.


Nem tudom hogy fogod elmondani a lánynak a dolgot, de ha magamból indulok ki, én tutira összeomlanék azt hallván, hogy minden tökéletes bennem belsőleg, mindössze az a csekélység hiányik, amit úgy hívnak, hogy "A" Nő. Hát ezt hallani valami iszonyú lehet. Úgyhogy nem tudom mit találsz ki, de itt most egy kegyes hazugság kéne talán.:(

2012. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell feltétlenül megmondani, hogy ő a tökéletes, csak annyit kell a tudtára adni, hogy nem lehet semmi.
2012. máj. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy elgondolkodtál. :) Természetesen nem úgy fogom közölni, hogy mennyire tökéletes minden szempontból. Ezt nekem kell lenyelni, ha már így alakult. Tényleg az a rossz az egészben, hogy legszívesebben el sem mondanám, mert fáj a lelkem, de így lesz a legjobb. Nem akarom bántani, talán már késő is egy kicsit, de azt hiszem ennél csak rosszabb lesz.
2012. máj. 24. 09:47
 30/32 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok: Örülök, hogy nem akarod bántani :-)

Valószínűleg, ha tényleg olyan, mint amilyennek leírod, akkor meg fogja érteni. Sok sikert :-)

2012. máj. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!