Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtaláltam álmaim nőjét, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtaláltam álmaim nőjét, de nem vonzódom hozzá. Voltatok már így?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen beleszerettem egy nőbe, minden szempontból a tökéletes, ideális nő számomra (és szerintem sok férfi számára), de fizikailag nem vonzódom hozzá, nem tehetek róla.


Ti ilyet tapasztaltatok már magatokon? Én még soha, ilyen fokú érzelem nekem mindig együtt járt a szexuális vonzódással, nem nagyon tudok mit kezdeni ezzel a helyzettel. Ráadásul az érzelmeim viszonzásra találnának, duplán rossz. 31/F


2012. máj. 22. 16:03
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
mi történt azóta?
2015. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 enrike válasza:

Végül is megadtad a választ magadnak,miért is nem jön be.


" Én meg a nagyon nőies nőkre bukom, magas sarok, de legalább egy nőies szandál, ruha, szoknya, nőcis öltözködés, kiegészítők, szóval mindenki érti miről beszélek."


Ezekkel semmi gond sincs.

Mindenkinek vannak alapdolgai,elképzelései,igényei,amin vagy amire kattog.

Viszont úgy látom a probléma a sodródás az életedben,nem tudatosan teszel szert barátnőre,hanem ha éppen összejön spontán egy akkor az van.

Ez viszont nem jó,mert frusztrációhoz vezet.

Azt tudom neked javasolni,ha ez újra megtörténne veled akkor azonnal zárd rövidre a dolgot,de max a csajt barátnak megtartani,ha ő is akarja.

A többi rajtad áll,hogy a megfelelő embert kapjad meg magad mellé,aki olyan amilyenre vágysz,persze normális kereteken belül,mert ugye hableányok nincsenek.


Tudom miről beszélek.Ne add lejjebb!

2017. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!