Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbámulnak így is úgy is. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbámulnak így is úgy is. Ez miért van így?

Figyelt kérdés
Ha végigmegyek az utcán akkor is néha úgy néznek férfiak,mintha miniszoknyában lennék és kilógnak a melleim,miközben farmerban vok és vmilyen felsőben...Nem mintha annyira zavarna,de kíváncsi lennék férfiak véleményére..ha van ;)

2012. máj. 23. 12:44
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Jólvan ,annyira ne vegyük komolyan..kössz,bóknak veszem,csúúnya bóknak,betudom annak h nem ismersz,és tény azok sem akik pozitivat irtak...de hát ha nem fogjátok fel h nem dicséreteket szerezni irtamti bajotok...
2012. máj. 23. 23:17
 22/24 anonim ***** válasza:
Furcsa ezt így olvasni, főleg mert a kérdésed is erősen visszatetsző, másrészt semmilyen negatív kritikát nem fogadtál el és főleg a jó hozzászólásokat vetted építő jellegűnek. Én azt mondom, hogy a szép, de szerény/visszafogott lány a legcsodálatosabb dolog az életben és ha viszont választanom kéne a kettő közül akkor a belső értékeket választom, ezeket építsd ahelyett, hogy próbálsz visszaigazolást nyerni a szépségedről. Azzal nem tudsz mit csinálni, amit kaptál az van, de a belső értékeidet fejlesztheted bármeddig.
2012. máj. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
köszönöm,amúgy visszaolvasva ha megpróbálom kívülről tekinteni én is azt mondanám h ez egy nagy pi..a,aki kérdezett,de a valóságban vagyok ilyen nagy szájú,sőt...
2012. máj. 24. 09:16
 24/24 anonim ***** válasza:
Sokan nem tudják, hogy másokat megbámulni illetlenség, ezért teszik.
2012. máj. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!