Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálam egy lány vizsgáztatva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálam egy lány vizsgáztatva van, de csak utána tudja meg, hogy átment-e vagy sem, amikor lement a vizsga, akár miatta, akár én látom úgy, hogy tudom a pontjait. Normális vagyok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 23. 19:16
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok impotens, de akárkivel nem fekszem le, ahhoz ki kell érdemelniük, ha bebizonyatja, hogy megérdemli a szexet megkapja azt is.
2012. máj. 23. 20:19
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Szimpátia: 0 pont

Arrogancia: 10 pont


Örömmel jelentem,hogy megbuktál a tesztemen,szánalmas egy ember vagy. Végtelenül felszínes dolog valakit így pontozgatni,mintha valami tárgyról lenne szó....képzelem milyen gazdag az érzelmi világod.Továbbá nem értem,hogy miféle Istenségnek képzeled magad,hogy ezt megengeded magadnak. Ha nekem egy randin beközölnél egy pontszámot,akkora maflást kapnál,hogy elfelejtenél számolgatni...Mért nem mész tanárnak,ha ennyire pontozhatnékod van?

2012. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
Szerintem fordulj pszichológushoz.
2012. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

ma 20:37


Kedves hisztis, sértődékeny, büszke érzelmű, feminista hölgyemény!


Mire van így felháborodva, talán jogos hibáit próbálja más hibájaként feltüntetni?

2012. máj. 23. 20:49
 25/36 anonim válasza:
Mire lehet egyáltalán pontot veszíteni nálad? pl. 5 perc késés -1 pont, de pukizás a randi alatt már -5 pont? Hány pont fölött megy át valaki a vizsgádon? Lehet kapni félpontokat is? Egyébként szerintem ez teljesen normális, én is mindig pontozom a fiúkat és másnap részletes ( több oldalas) értékelés küldök az e-mailükre Nálam annyi a különbség, hogy én százalékban adom meg az eredményt és 80 % fölötti versenyzőknek van esélyük következő randira.
2012. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Hány pontot kapok a randin, ha az első arrogáns megmozdulásodkor átlendülök finoman az asztal fölött és beletérdelek a mellkasodba? :D Lerendeznélek fél perc alatt, szerintem te kétszer láttál eddig nőt meztelenül: egyszer anyádat amikor megszülettél, másodjára... várj ezzel az arrogáns, idióta felfogással nem láthattál még egyet :P :D
2012. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

ma 20:51


Na végre valaki, aki hozzám hasonlóan szeret számolgatni és értékelni.

Én is átváltom százalékba természetesen összesítésnél.


Érdekes módon a legtöbb lány annyira felháborodik, hogy magától tilt, örülök is neki, legalább nem kell még arra is pocsékolnom az egyébként is drága időmet, amit már így is elvett az a lány, aki nem érdemelt ki engem.

2012. máj. 23. 21:00
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem furcsa ez. De csak úgy szólok, hogy a lányok is ugyanezt csinálják, és nem azért tiltanak le, mert berágnak/kibuknak rád :D De nem ám! Csak tudod szerintem mikor kinyitod a szád, már rögtön megbuksz az ő tesztjükön, é nem akarják tovább egy arrogáns parasztra fecsérelni az idejüket, amikor (végülis) megkaphatnak egy normális társat is.


Szerintem jó, hogy teszteled őket, legalább rájönnek kivel is van dolguk.


Amúgy ha pszichológiai oldalról közelítjük meg az ügyed, akkor a "nem érdemelnek meg" szajkózása valamiféle támadási mechanizmus nálad. Könnyebb ezt mondani, mint rájönni, hogy senkinek sem kellenél, még ha könyörögnél sem. Így jobban hangzik, ismerjük el.


Befejezésképpen, te saját magadnak, egy objektív külső szemlélő szemével nézve, hány pontot adnál?

2012. máj. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Hallod most elképzeltelek.. Tippelhetek? 173 centis 54 kg s gyerek vagy??
2012. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Vagy pedig 173 cm és 110 kg. Kiskorában csúfolták mert kövér volt és nem álltak szóba vele a lányok ahogy most se. Ez az elfojtott düh agresszióként jelentkezik nála, amit internetes ( és sikertelen) ismerkedéseken próbál kiélni, de mivel ott sem jön össze neki semmi, védekező mechanizmusként kitalálta magának a pontozást. Így azt hiszi hogy ő irányít és az agya egyfajta elégedettséget érez.

Beteg ember ez, de hát vannak ilyenek a világban, csak át kell látni rajtuk.

2012. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!