Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok ekkora lúzer? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ekkora lúzer? :/

Figyelt kérdés

Nincsenek barátaim, igazi bnőm sose volt, csak netes. Az iskolában kiközösítenek. Szünetekbe nem tudok oda menni senkihez se. Van mikor elbújok egy sarokba és ott pityergek. Mindenki aki melett elmegyek, csak kinevet. Nem tudok nagyon beszélni sem és borzasztó halk a hangom. Nagyon nyomi a fejem. Otthon gyakran gondolok az öngyilkosságra, mert bele őrülök ebbe az antiszociálisságba. Mit tegyek, hogy ne legyek egy örök vesztes? :'(


17/F



2012. máj. 30. 09:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Bár ilyen könnyen menne. Akit sok időn át megaláznak, teljesen gallyra megy lelkileg. Legalább is Én gallyra mentem. Teljesen fel vagyok dúlva, éjszaka sem alszok... Ha emberek közé megyek, és fiatalokat látok akkor leizzadok, totál leblokkolok. "Roncs" pedig senkinek sem kell, igaz?! Persze, hogy igaz. Nincs önbizalmam ez már eleve cumi. Határozatlan vagyok. Ezzel mindent elmondtam... :')
2012. máj. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

11.: Nekem is volt egy ilyen másfél éves periódusom, miután kikerültem a suliból és "szabadesésbe" kerültem a társadalmi ranglistán. De aztán összekapartam magam nagy nehezem, pedig az önbizalmam a béka p*csája alatt volt valahol. Megráztam magam és bár még mindig kevesebbnek tartom magam másokhoz képest, kezdek ÉLNI. :)


Arról nem is beszélve, hogy mióta kicsit "virágzom", a nők is hamarabb felfigyelnek rám, szürkeségem ellenére.

2012. máj. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Barátom, gratulálok Neked, csak így tovább! :)

Én 14 éves korom óta ilyen vagyok. Most vagyok 19. 5 éve így "vergődöm". Most szerinted? Már 5 éve vége, hogy otthagytam az általános iskolát, de még mindig itt vagyok "leragadva". Valamiért nem tudok tovább lépni. Ki tudja, lehet az egész életemet megpecsételte.


11-es voltam.

2012. máj. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Költőnő? ***** válasza:
ördögi kör, ha el is hiszed magadról.... Hány éves is vagy?
2012. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Figyelj,te döntesz.Te vagy a saját életed főszereplője és rendezője is egyben.Ha te most elhatározod,hogy boldog leszel,és mindent elkövetsz,hogy ez így legyen,hidd el sikerülni fog.Én is voltam mély ponton,tudom miről beszélek.De elhatároztam magamban,hogy összeszedem magam,és rendbeteszem az életem.És sikerült is.Neked is fog,hidd el! Kitartást! :)
2021. ápr. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A pszichológusok szerintem annak nem tudnak segíteni, aki teljesen gallyra megy, enyhébb esetekre specializálódtak, súlyossabb esetben csak enyhítik a tüneteket. Pl. statisztikailag csökkentik az önygilkoságok számát. A "légy boldog" kijelentésekről meg hasonló hülyeségekről ne is beszéljünk. Ne legyen igazam, de én így látom tapasztalatból, jó pár év távlatából. Az más kérdés, hogy megoldódhat ez a helyzet másképpen is, új életszakaszba lépéssel (Egyetem), ez az, amit jól kell kihasználni, ebben még a pszicho is segíthet.
2021. júl. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!