Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történt velem? Nagy baj van?

Figyelt kérdés

Üdv!


23 éves nő vagyok. 16 éves koromtól 22-ig egy férfi volt az életemben. Eleinte nagy szerelem volt, de a végére bennem elmúlt minden.

OK:

Ő az elején megcsalt, amikor én imádtam. Majd megbocsátottam neki, érezhetően belém szeretett, mindent megtett értem, de bennem elmúlt a dolog, nem jött vissza, ami régen volt, csak a csalódottság.


Majd 1 éve jött valaki. Megszerettem, de nem lett semmi köztünk, inkább barátok lettünk.


Jó ideje azt érzem, hogy nincs szükségem szexre, nem akarok senkivel szeretkezni. Ebből kifolyólag párt sem akarok, mert ez sajnos vele járna.


Korábban családra, gyerekekre vágytam, mára magányra. Nem akarok házasodni, utálom a szexet. Csak terhet jelentett már, és nem akarom jó ideig átélni.


Egyszerűen nincsenek szexuális vágyaim, nem vágyok senkire. Inkább irritál a gondolat, hogy nekem ismét barátom legyen.


Mi történt velem??


2012. jún. 1. 12:49
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Borzasztóanüresnek, minden érzelemtől mentesnek érzem magam.
2012. jún. 1. 12:49
 2/15 A kérdező kommentje:
Nincs az a férfi, aki lázba tudna hozni. Látom, hogya pl jó pasi, de magasról teszek rá. Ha közeledik valaki, én inkább menekülőre fogom.
2012. jún. 1. 12:51
 3/15 anonim ***** válasza:
kis szünetre van szükséged! nincs baj veled, majd elmúlik! pihend ki magad élvezd a szingli életet!:D
2012. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
kiégtél
2012. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vágysz rá mert korábban emiatt ment tönkre egy kapcsolatod. Szerintem te félsz egy új kapcsolattól, és attól hogy megint eldobnának a szex miatt. Ha változtatni akarsz, akkor először ezt a félelmedet kell legyőznöd. Pozitív gondolatok előnyben, ne add fel!
2012. jún. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem így járnak azok, akik túl fiatalon kezdik el ezt a fajta életet élni. Én is arra tudok tippelni, hogy kiégtél.
2012. jún. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És ez a tudatom alatt frusztrálna?? Erre gondoltok??


Mi lehet erre a megoldás? Utálom, hogy ilyen közömbös vagyok.

2012. jún. 1. 13:05
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem vágysz kapcsolatra, akkor pihenj csak tovább, nem muszáj pasizni. A szex-szel kapcsolatos ellenérzéseidet nem igazán értem. Talán nézd meg ezt: [link]
2012. jún. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a kor a kérdés. Hanme az, hogy valaki az első alkalmat szerelemből éli meg, vagy olyannal teszi, aki semmibe veszi.


Bennem azt hiszem a csalódottság lehet a háttérben. De ez sok évvel ezelőtt volt, és tudtam máshoz vonzódni.


Most hidegen hagynak. Nem tervezek semmit, úgy érzem jobb egyedül, mint bárki mással.

2012. jún. 1. 13:08
 10/15 A kérdező kommentje:

Pedig ez a legnagyobb baj. Egyszerűen nincs bennem semmi érzés. Amikor a volt párom végigsimogatott, nem izgalmi állapotba kerültem, hanem semmit sem éreztem, sőt csak nyügként éltem meg utólag.


Ez egy ideje van így, nem tudom mi az oka. Most pedig még társul hozzá a "én már senkit nem tudok szeretni és nem is akarok" érzés.

2012. jún. 1. 13:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!