Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi történt velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi történt velem? Nagy baj van?

Figyelt kérdés

Üdv!


23 éves nő vagyok. 16 éves koromtól 22-ig egy férfi volt az életemben. Eleinte nagy szerelem volt, de a végére bennem elmúlt minden.

OK:

Ő az elején megcsalt, amikor én imádtam. Majd megbocsátottam neki, érezhetően belém szeretett, mindent megtett értem, de bennem elmúlt a dolog, nem jött vissza, ami régen volt, csak a csalódottság.


Majd 1 éve jött valaki. Megszerettem, de nem lett semmi köztünk, inkább barátok lettünk.


Jó ideje azt érzem, hogy nincs szükségem szexre, nem akarok senkivel szeretkezni. Ebből kifolyólag párt sem akarok, mert ez sajnos vele járna.


Korábban családra, gyerekekre vágytam, mára magányra. Nem akarok házasodni, utálom a szexet. Csak terhet jelentett már, és nem akarom jó ideig átélni.


Egyszerűen nincsenek szexuális vágyaim, nem vágyok senkire. Inkább irritál a gondolat, hogy nekem ismét barátom legyen.


Mi történt velem??


2012. jún. 1. 12:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem is vágyok arra, hogy férfiak legyenek körülöttem. Szent meggyőződésem, hogy a jövőmnek fogok élni. Minden más nem érdekel már.
2012. jún. 1. 13:11
 12/15 anonim ***** válasza:

Be vagy savanyodva. Unott, és szomorú leszel. És még magányos is, annak ellenére, hogy nem kell senki.

Én ismerek egy ilyen lányt, most lesz 30, és próbálja újból rendbe rakni az életét.

2012. jún. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Keress fel egy szexualpszichológust.Ő tudna segíteni.

De egyébként egy idő után el fog múlni ez az állapot szerintem,hiszen egy 23 éves nő vágyik egy férfi után,gyermeket szeretne.Átmeneti az állapot,az anyai ösztön minden nőben jelen van.

2012. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Magányosnak nem mondanám magam, nagyon jó egyedül. Ha be nem is savanyodtam, de az tény, hogy komoly problémáim vannak, nincs munkám, és ezt nagyon nehezen viselem. Állandóan stresszes vagyok.
2012. jún. 1. 13:17
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak egy kis szabadságra vágysz. És hiba volt úgy benne maradnod egy kapcsolatban hogy már nem is vonzódtál a másikhoz, mert ezáltal beléd rögzült a kép hogy a szex egy kapcsolatban kötelező dolog, nem pedig jó.

Hagyj magadnak időt, éld úgy az életed ahogy jól esik, legyél szabad, ne hagyd hogy lekorlátozzanak. Hidd el, ennyi év kapcsolat után ami a végén már nem volt jó, normális hogy nem szeretnéd magad megint lekötni. Idő..

2012. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!