Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre válogatósabbak a lányok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre válogatósabbak a lányok. Miért finnyásak?

Figyelt kérdés

#gretwrt
2012. jún. 1. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Miért milyennek kéne lenniük? Mire érted a finnyást?
2012. jún. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem észre kéne venni a nem válogatósakat is... Mindenki ír erről, általánosít, stb. Nem gáz hogy ti nem látjátok meg a normális lányokat?


16L

2012. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mert megtehetik...nagy a választék
2012. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
mert terjed a ribanc kór.
2012. jún. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
34%
nekik mostanában semmi se elég jó sztem,szeretik a változatosságot sajnos (tisztelet a kivételnek) tapasztaltam én is...
2012. jún. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
és terjed a sok balfa sz nyomorékot megtámadó kór, ami arra készteti őket, hogy a lányokat ri bancozzák, meg általánosítsák erre a szintre.
2012. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2012. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Mert kevesebben vannak,így érthető ,hogy válogathatnak.A selejt férfi pedig selejt marad,vagy elmegy homárnak.
2012. jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ja jaa...ennyii mert válogathatnak. és meg is teszik.

szóval vagy kiteszel amgadért, és felvezsed a versenyt, vagy mint ahogy énis, akit nemrég dobtak, leszarsz midnent, és beletemetkezel a munkába....

igen ám....de hiába minden, legbelül tudod, hogy valami, valaki hiányzik, nincs veled, nem szeret....az üres lakásod vár csak, senki más...

siránkozok?! igen...

fáj? elmodhatatlanul...

rosz nekem? talán még sosem voltam ennyire egyedül...

2012. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
17%

ma 22:00


Szóval szerinted én is selejt vagyok és azért nem kellettem nektek, mert kedves, megértő, udvarias, régimódi romantikus srác voltam?!


Csak voltam, mert a hülye igényeitek miatt én is bunkózni kezdtem és láss csodát minden nőnek kellek hirtelen!


Minden fiúnak, férfinek üzenem legetek bunkók, a nőknek ez kell, sose kedveskedjetek nekik, használjátok ki őket, ahogy ők tették a rendes fiúkkal, legyetek ti, akik használják a nőket, ne ők használjanak titeket!

2012. jún. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!