Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre válogatósabbak a lányok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre válogatósabbak a lányok. Miért finnyásak?

Figyelt kérdés

#gretwrt
2012. jún. 1. 21:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Úszísd csak őket arra hogy bunkók legyenek, ezért nincs barátom fél éve, mert a legtöbb pasi bunkóskodik vagy egy perverz állat.
2012. jún. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Mert kevesebben vannak,így érthető ,hogy válogathatnak.A selejt férfi pedig selejt marad,vagy elmegy homárnak."


Ez nem igaz, "homárok" még válogatósabbak.

2012. jún. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
98%

Mert, ha minden szembejövő pasival lefeküdnénk aki ránk füttyent, akkor ordas ribancok lennénk. Jah, hogy nektek ez az igényetek. Egy darabig élvezitek, aztán meg sírtok, hogy miért ribanc az összes csaj.


Az miért válogatósság, ha szeretnék egy értelmes pasit, akivel lehet beszélgetni mindenféléről, aki jóképű, jó a humora, tisztelettel beszél, de laza is tud lenni, jó vele a szex és közös az érdeklődésünk?

Nekem ezek az igényeim, szerencsére meg is találtam az ideális párt.

2012. jún. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Johnny B. Goode ***** válasza:
Majd lesz ez még így se'... :)
2012. jún. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Ja, mert minden nőnek kellesz így, Mr. S*ggfej.

Én olyan taslit nyomnék le neked kisfiam, hogy a taknyodon csúsznál végig fél Magyarországon, velem senki nem bunkózzon!

Ezért is van kedves, rendes, normális FÉRFi párom már több, mint 6 éve, szóval így jártál, van, akit önmagáért szeretnek, nem azért, mert egy senkiházi, megjátszott fiúcska.

2012. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
mert ha mar valaszhatok, akkor valasztok is, nyilvan nem azt fogom aki a legkevesbe jon be! vagy be se jon
2012. jún. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
En ugy nezek ki,hogy megtehetem,hogy válogassak.Bunkok,meg ostobak nem erdekelnek alapbol.
2012. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Mert már a fiúknak is jól kell kinézniük/viselkedniük/megfelelniük, mivel egy csaj nem akar "mindenáron" kapcsolatot (mint régebben).
2012. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!