Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tehetek valamit ez ügyben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tehetek valamit ez ügyben vagy nem?

Figyelt kérdés

kb fél éve szakítottunk másfél év után a barátommal,viszont haveri/baráti alapon nagyon jó kapcsolatot ápolunk mert jobban ismerjük egymást mint pl 2 barátnő és mindent megtudunk beszélni egymással ha gondunk van vagy tanács kéne stb..

meg volt beszélve hogy nyáron párszor lemegyek mert a haverjaival is nagyon jóba lettem és együtt iszogatunk vagy beülünk valahova ilyesmi...

viszont kb két hete van barátnője megint és ő nagyon féltékeny rám amiért ilyen jól elbeszélgetünk (ami ha belátom lehet engem is zavarna), a srácban bízik csak bennem nem mivel nem ismer,de esélyem sincs megbeszélni vele hogy nincs köztünk semmi mert az exem fél hogyha mi egy társaságba keverednénk abból baj lenne mert tényleg nagyon féltékeny a lány...

így tehát lőttek az összejöveteleknek,tehetek ez ügyben? szerintetek valamit vagy törődjek bele? 18/L



2012. jún. 1. 23:23
 1/4 anonim ***** válasza:

ne keveredj egy társaságba szerintem. az én exem új nője pl. egy idegbeteg volt. még csak nem is a pasi társaságában voltam, mentem az utcán és meg akart tépni, csak mert barátságot ápoltam az exszel és a haverok is bírtak.

akkor megbeszéltük hogy egy ideig nem találkozunk. mikor lehiggadt és úgy tűnt hogy engedi, összefutottunk és utána meg elkezdett terrorizálni. mindenféle ocsmányságnak elmondott, meg levelekben fenyegetőzött.

mutattam a srácnak, persze ő őt védte, még én lettem a rossz.

szépen hagytam az egészet a f.rancba, nem ért ez meg nekem ilyen hajtépős vitákat. 2 év múlva mikor szakítottak, akkor haverkodtam újra az exszel.

nem hiszem hogy sokat tehetsz ha egy ilyen állat a csaj

ha lehet vele rendesen beszélni, akkor egy próbát megér hogy írj neki.

de én ennek nem jósolok túl nagy sikert..

2012. jún. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát ez a csaj azért ennyire nem durva csak az exem se akar vele olyan dolgon veszekedni,vagy megmagyarázni neki amit nem ért és nem hisz el, hogy én nem akarok tőle már semmit és ő se tőlem
2012. jún. 1. 23:37
 3/4 A kérdező kommentje:
vagy nem akar esetleg olyan helyzetbe kerülni hogy valamelyikünk mellett szikla szilárdan ki kell állnia, hiszem engem barátilag szeret viszont ő a barátnője
2012. jún. 1. 23:39
 4/4 anonim ***** válasza:

a mi szitunkban sem akart kiállni egyikünk mellett sm határozottan

hagyta hogy rendezzünk le a dolgot= terrorizáljon a csaj a végtelenségig

rossz volt megszakítani az élőben való találkozásokat.

de belegondoltam a másik csaj helyzetébe is. hogy azért mégis hogy esik neki hogy mindenhol ott az ex, mint 1 tartozék, egy 3. kerék, akire semmi szükség, csak zavar a romantikázásban...és ha én lennék a helyében, engem hogy őrjítene a féltékenység, hogy fájna.

aztán abba is belegondoltam, nekem milyen lenne néznem őket ahogy smárolnak, miközben én pont egyedül vagyok.

ha a haverjaival olyan jóban lettél, elmehetsz külön velük is bulizni az ex nélkül. pl. a mi esetünkben mindig szóltak a többiek, mikor ő épp nem volt ott, volt, hogy egyikükkel-másikukkal külön elmentem inni stb.

nem kell ezért őket elveszíteni ha olyan jóban vagytok

de meg kell érteni: őt választotta, most ő az elsődleges az életében és ha arra kényszerítitek hogy válasszon köztetek és ő tényleg szerelmes a másik csajba, akkor te fogsz veszíteni. :(

2012. jún. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!