Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól ciki ha valaki nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok nem igazán járok sehova
2012. jún. 2. 07:56
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
20 éves koról, akkor nekem még van 1 hetem, hogy behozzam.
2012. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
*t
2012. jún. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
8
2012. jún. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

7 Fogadjunk,te tipikusan az az ember vagy,aki még egy olyannal is képes volt összejönni,aki igazából nem tetszik neki csak azért,mert ciki 14 évesen szűznek lenni.pfff


Amúgy szerintem nem gáz,ha valaki 25 évesen sem csókolózott.Miért nem lehet megérteni azt,hogy más az értékrendje,mint a többieké?Én is ilyen vagyok,nem fekszek össze bárkivel.Marha ciki.Ég a pofám tőle:D

2012. jún. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
16 évesen volt először barátom és vele történt minden, azóta is(4éve) együtt vagyunk, szóval ez nem jött össze.
2012. jún. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
65%

15!


Ez oltári nagy csúsztatás. Csak kétféle ember létezik? Egy, aki összejön mindenkivel csak úgy, a másik meg aki még 25 évesen se csókolózott? Na ne már.

Az összes ilyen kérdésnél ez a sablon duma: "nem gáz, hogy nem volt még senkid, legalább nem ment rajtad végig a város." Mintha nem lenne a kettő között egy egészséges átmenet...


Igen, van akinek más az értékrendje. De a legtöbb 20+, akinek sosem volt senkije, nem saját meggyőződésből tart itt, hanem egyszerűen nem jött össze neki, nem kellett senkinek (vagy annak, aki neki kellett volna). És hidd csak el, hogy ha nem a GYIK falon jársz, hanem a való életben, akkor ott igenis furán néznek az emberre, ha ebben a cipőben jár. És ha a szemébe nem is mondják, de bizony sokan cikinek tartják. Lehet itt álszenteskedni, meg lehet sarkítani, de ez akkor is így többnyire így van. Ez az oldal messze nem reprezentatív. Ez egy közösség, mely nem tükrözi hűen az "átlagember" véleményét.

2012. jún. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem korhoz köthető, nem tartom cikinek
2012. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
na végre vki értelmes és tisztán látja a dolgokat. egyetértek az utolsó előttivel.
2012. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Oooo lehet hogy a nyálas duma is hülyeség főleg ha túlzásba viszik. De az ellenkezője hogy már jó hogy nem véres szemmel DE IGEN MÁRPEDIG NEKEM VAN IGAZAM!!! MÁR 11 ÉVESEN IS CIKI!! se jobb.


De egyébként tök jó, mert ma voltam konditerembe egy barátommal aki már régebb óta jár, egyébként ő tudja hogy nem volt még csajom vagy bármi. Hát ő kb leszarja, a kondiban a 90-100 kilós állatok, naaa fúú őket annyira érdekelte.. hogy leginkább lese szarták. Nem is került nagyon szóba. De amikor igen akkor se kavart különösebb vizet.


Más felől, még ha ciki is? Ki mondta neked hogy ezt bárkinek híresztelned kell? Akkor kamuzd azt, hogy te már csókolóztál ha ennyire fontos, csak jól be kell gyakorolnod és már te is azt hiszed igazat mondasz.

2012. jún. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%
mmég jóhogy nem a pofádba fogják vágni h deciki vagy..
2012. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!