Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány éves kortól ciki ha valaki nem csókolózott?

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok nem igazán járok sehova
2012. jún. 2. 07:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, igen ez tényleg logikus. De egyes embereket már évek óta ismerek. És egyáltalán nem így állnak a dologhoz. Jó persze érdekes lehet egy 30 évesen emberke akinek még semmi se volt vagy akár 27 stb.


De a lényeg, hogy a másik fele se igazabb hogy óóó nem kell az álszent duma mert már 10 éves kortól ciki uuuu. És ismét, ki mondja meg hogy neked volt-e vagy sem? Mármint akármi, csók bármi.. persze lehetnek jelei, de nem egyértelmű.

2012. jún. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki egy szánalmas szarnak érzi magát attól hogy neki nem volt az az ő gondja. Meg valahol azért szerintem is ciki, de nem vészes.
2012. jún. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pontosan az oldal anonimitása az ami őszinteséget generál. A valóságban mindenki képmutató ro hadék, pont ott nem annyira mondják meg neked őszintén amit gondolnak, csak inkább kibeszélnek a hátad mögött. Itt meg mitől is kéne tartani? Miért is kéne vadidegeneknek hízelegni? Nagyon is hogy hieteles forrás közvéleménykutatásban egy anoním oldal. Itt nincs képmutatás. Én f 26 vagyok, soha életben nem smároltam még egy tojóval sem, mert egy elmebeteg sz ar vagyok, de senki nem utasított el, nem nagyon foglalkozom magamon kívül senkivel sem. Zavar, nem zavar ez van. A lényeg, valóságban légy kussban, ne mond el senkinek sem hogy im a helyzet, hidd el a kutyát nem fog érdekelni. Szerintem sem ciki ez. Ez egy ilyen elég divatos dolog, elég birkatudat,hogy márpedig azki marhára szexel az marhára többet is ér. LEhet benne valami, de ne feledd, szexelni még egy rühes kutya is tud, ahhoz nem kell sok ész se erő se semmi. Van akinek összejön, van akinek ilyen olyan okok miatt nem. Nem vesztessz sokat egyébként, mintenkinek unható a képe egy idő után, aztán meg csak töröd a fejed,hogy hogy takaríts el. Tudom, a mai világban mindneki nagy szexman, de tömegesen dúródnak a vállóperre, ami meg súlyos évekbe meg pénzekbe fáj az emberkéknek. Lúzerek.
2012. júl. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!