Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyedül vatygtok és néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedül vatygtok és néztek egy horror filmet, akkor ti is nagyon nehezen alustok el? és féltek? Ellenben ha van párotok, akivel együtt aludhattok könnyen?

Figyelt kérdés

én most néztem egy hülye horrort, és nem tok alszani, holnap suli:( és nem tok, és félek kimenni a wc re is. ti hogy vagytok ezzel? hogy küzditek le? Én ha éenne vaéakim sztem tudnék aludni. hogy tudok magamnak szerezni valakit? Nem baj ha fiú az sem, mert nem vpk alőítéletes, és vannak aranyos fiúk is.


15f


2012. jún. 4. 00:00
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
én beszartam tőle:S nem élvezem, hanem rettegek hogy elrabolnak, és kitörlik az emlékeimet:S ha lekapcsolom a villanyt pl félek, minden hangra felkapcsolom. nagyon félek:( ráadásul nincs itthon senki:S most lenne jó egy barát akivel aludhatnék:(
2012. jún. 4. 00:13
 12/40 A kérdező kommentje:
75% én meg férfi, de mégis:(
2012. jún. 4. 00:13
 13/40 -=Koldus=- ***** válasza:
Akkor már inkább Hatodik érzék, hogy valami jót is nézz. Vagy A Valami (The Thing). Csak nem az új remake, mer az egy f.os, hanem a régi Carpenter-es. Nah attól biztos nem tudnál aludni -.-
2012. jún. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
Nem kérdező, Te nem férfi vagy, hanem egy kissrác. Mellesleg eléggé SP növendék felé hajlasz ezek alapján... :D B*szki, egyszer egy tóparton, vagy egy erdőben, sátorban aludjatok mondjuk ketten. Az majd megedz!
2012. jún. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
most ne ajálgassatok ink segítsetek:( mertt ez nagyon szar. lehet fogok egy plüsst, azt azzal próbálok, vagy nemtom,. de holnap sulli....
2012. jún. 4. 00:17
 16/40 A kérdező kommentje:
én olyan fos zenét nem hallgatok, én a nagyon régi számokat szeretem. http://www.youtube.com/watch?v=81fABEiwcIM
2012. jún. 4. 00:19
 17/40 A kérdező kommentje:
jó, nem vagyok teljesen férfi, csak nagyjából, de kissrác már szez éve nem....
2012. jún. 4. 00:20
 18/40 anonim ***** válasza:
2012. jún. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 -=Koldus=- ***** válasza:
Közelébe nem vagy a férfinek öcskös. Kamasz srác vagy maximum, semmi több.
2012. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Szerintem nezz be az agyad ala mielott lefekszel! komolyan!
2012. jún. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!