Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyedül vatygtok és néztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyedül vatygtok és néztek egy horror filmet, akkor ti is nagyon nehezen alustok el? és féltek? Ellenben ha van párotok, akivel együtt aludhattok könnyen?

Figyelt kérdés

én most néztem egy hülye horrort, és nem tok alszani, holnap suli:( és nem tok, és félek kimenni a wc re is. ti hogy vagytok ezzel? hogy küzditek le? Én ha éenne vaéakim sztem tudnék aludni. hogy tudok magamnak szerezni valakit? Nem baj ha fiú az sem, mert nem vpk alőítéletes, és vannak aranyos fiúk is.


15f


2012. jún. 4. 00:00
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
akk nem nézem meg
2012. jún. 4. 00:43
 32/40 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=T50ne645XgY - viszont ezt megnézheted, az a címe, hogy Csúcshatás, állati jó film.


Ps.: nem horror, 2011-es, elgondolkodtat.

2012. jún. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
nekem nem nyitja meg
2012. jún. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
A Csúcshatást? Pedig jó a link. Akkor a neted a rossz.
2012. jún. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

#34

Az erdönkben és a házunkban szellemek vannak. Jó lesz?

Mozog a függöny, labda elkezd pattogni, ledöl a virág csak úgy.

Nincs kedved itt sátrazni?

2012. jún. 4. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

ezt adja ki


This video contains content from Momentum Pictures, who has blocked it in your country on copyright grounds.


Sorry about that.

2012. jún. 4. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
#39: Itt meg tegnap a másik szobában, ahol mellesleg senki sem tartózkodott, fogta magát az egyik szekrény díszléce (jó 1 méter) és ledobta magát a szekrényről, irdatlan csörömpölés közepette. Semmi előjele nem volt. A padló nyikorog, az ajtó recseg, múltkor elsuhant valami anyám előtt éjszaka (pedig ha valaki, ő nem beszari), stb...
2012. jún. 4. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
kössz utsó, most rosszabb mint volt....:(
2012. jún. 4. 01:04
 39/40 anonim ***** válasza:

Néztem egy filmet, amiben a srác nagyon félt az ajtóktól vagy szekrényektől vagy miktől. Olyan jól megvolt csinálva, hogy semmi nem történt de én majd halálra izgultam magam. De amikor megláttam a végét, hogy mi jön ki a szekrényből, hát majd beszartam a röhögéstől. :) Olyan jót aludtam, hogy csak na!

Ne vedd komolyan, gondolj másra meg arra hogy ez csak film.

2012. jún. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Utolsó--> nem a Boogeymant nézted meg végül? Na, kérdező, veled mi lett?
2017. okt. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!